הביקוש הרב לאופנועים – בזכות היתרונות 

אנשים רבים רוכשים אופנוע בשלב מסוים בחייהם. לעיתים מדובר בצעירים המעוניינים בו כרכב היחידי שלהם, וישנם גם כאלה שהאופנוע משרת אותם כרכב נוסף. הפופולריות של רכבים דו גלגליים כמו אופנועים או קטנועים נובעת בעיקר מהיתרונות הרבים שיש להם כאמצעי תחבורה. בעיני אנשים רבים, אופנוע הוא כלי התחבורה הנוח ביותר להתניידות בתוך העיר ומחוצה לה, הן לצרכים פרטיים והן לצרכים עסקיים בתחומים כגון חברות שילוח. אדם הרוכש אופנוע רוכש איתו נוחות וחיסכון בזמן ובכסף. מדובר בכלי רכב חסכוני יותר ממכונית, הן בשל עלות הרכישה שלו (אלא אם כן מדובר באופנוע יוקרתי מאוד) והן בכל הקשור להוצאות דלק ותחזוקה, שהינן נמוכות יחסית להוצאות שיש למכונית. בסופו של דבר, רכישת רכב דו גלגלי כרוכה במהלך פיננסי שאינו מורכב למדי. עם זאת, לעיתים הסכום לרכישת אופנוע אינו נמצא בהישג יד בנקודת הזמן בה הוא נדרש.

אנשים רבים צריכים מימון לאופנוע

לצד הביקוש הרב לאופנועים, ישנו גם ביקוש רב עבור מימון אופנועים. ראשית, ישנם צעירים רבים שאינם יכולים לממן בכוחות עצמם את הרכישה של רכב דו גלגלי, גם אם מדובר בהוצאה קטנה יחסית לרכישת מכונית. לפיכך, הם נדרשים למימון חלקי או מלא. כמו כן, ישנם בשוק אופנועים יקרים למדי, שמשתווים במחירם אפילו למכוניות קטנות או משפחתיות, וכדי לרכוש אותם צריך לעיתים להיעזר בהלוואה. סיבה נוספת לבקשת מימון לאופנוע נעוצה בעלות הביטוח הגבוהה שדורשות חברות הביטוח עבור ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' של אופנועים, וזאת בשל הסיכון הבטיחותי הכרוך בנהיגה על כלי רכב דו גלגלי.
לאור האמור, בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים מספקים כיום שירותי מימון לרוכשים שאין ברשותם את הסכום המלא הנדרש לקניית האופנוע. בעזרת מימון לאופנוע מתאפשר לאנשים רבים לרכוש את כלי הרכב מחברת האופנועים במחירו המלא המשולם על ידי חברת המימון. התשלום לחברת המימון מתבצע בהחזרים חודשיים ובתנאים נוחים תוך כדי השימוש באופנוע. 

הלוואה לאופנוע יכולה להגיע ל-100% מימון 

תחום המימון לרכב אינו מאפשר תמיד קבלת אשראי של 100% מעלות הרכב. כאשר מדובר באופנוע, שלרוב מחירו נמוך משמעותית לעומת מחיר מכונית – קל יותר להשיג פתרונות מימון מלא עבור הרכישה. האפשרות לקבל 100% מימון משרתת בעיקר צעירים שאין ברשותם הון עצמי לרכישת אופנוע, וכן מספקת פתרון לעסקים הזקוקים למספר רב של אופנועים או קטנועים לצורך פעילותם השוטפת.

היתרונות של הלוואה לאופנוע דרך מימון ישיר

1. אישור מהיר על ההלוואה

2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין

3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון

5. סכום ההלוואה נתון לשיקולכם ובמקרה של אופנוע ניתן לבקש מימון מלא

מימון ישיר לאופנוע שלך 

בחברת מימון ישיר תוכלו לקבל מימון לאופנוע שברצונכם לרכוש בעזרת הלוואה בסך של עד 80,000 ₪. הלוואה לאופנוע ניתנת בתנאים נוחים ומשתלמים: בדרך קצרה ומהירה – אם אונליין ואם באמצעות המוקד, באישור מיידי, ללא בירוקרטיה מורכבת, ללא דרישה לערבים, ובפריסה המותאמת ליכולות ההחזר של כל אחד ואחת ויכולה להגיע עד 60 תשלומים.

הלוואה לרכישת אופנוע אפשרית באמצעות ביצוע שעבוד לרכב משנתון 2016 ומעלה בלבד.  

מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר, המספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף מעל למיליארד ש"ח בשנה. ההלוואות ניתנות למגוון מטרות בהתאם לצרכי הלקוחות: הלוואה לאופנוע או לרכב, לרכישת דירה או לשיפוץ הבית, לאירועים גדולים, לנסיעה לחו"ל ועוד. המטרה היא להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של כל הלקוחות. ניתן לקבל הלוואות מחברת מימון ישיר בריבית אטרקטיבית, וליהנות מאלטרנטיבה נוחה ומוצלחת להלוואות בנקאיות.