הצהרת נגישות מימון ישיר 

החברה מחויבת ליצירת חוויית שירות חיובית לכלל לקוחותיה בכל מגע שלהם אתה. בהתאם לתפיסה זו של החברה ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998, ותקנותיו, מבצעת החברה התאמות נגישות באתר האינטרנט שלה בליוויי צמוד של יועצי נגישות וגורמים מקצועיים אחרים, באופן שיאפשר מתן שירות מלא, מהיר ויעיל באמצעות אתר האינטרנט גם ללקוחות עם מוגבלויות. 

הסדרי נגישות

חברתנו כחברה ישירה ודיגיטאלית, מעניקה את השירותים ללקוחותיה במגוון ערוצי תקשורת מונגשים - באמצעות הטלפון, האינטרנט ובמגוון שירותים דיגיטאליים אחרים ומזמינה את כל לקוחותיה לפנות אליה באחד מערוצי תקשורת אלה ולקבל את השירותים בערוץ הנוח והמתאים ביותר לכל לקוח. בחברתנו אין קבלת קהל.

שירות לקוחות נגיש

כל עובדי החברה אשר מעניקים שירות ללקוחות החברה, עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות. המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
קיימים אמצעים חלופיים ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני: ניתן ללחוץ כאן ולשלוח הודעה באמצעות דואר אלקטרוני או לפנות אלינו באמצעות עמוד צור קשר באתר האינטרנט. יש לציין דרכי התקשרות למענה חוזר.

אתר אינטרנט נגיש

חברתנו ביצעה התאמות נגישות באתר האינטרנט באופן שיאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

מידע על נגישות האתר:

  • אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013, בכפוף לסייגים שלהלן: 
  • התאמות הנגישות בוצעו על פי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי
  • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור מספר דפדפנים
  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter ו-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות
  • מותאם לתצוגה בדפדפנים נפוצים 
  • מותאם לתוכנת קורא מסך NVDA ו- JAWS
  • ייעוץ הנגשת אתר האינטרנט בוצע על ידי חברת "נגישות לכל" 

דרכי פניה לבקשות והצעות לשיפור בנושא הנגשת האינטרנט 

אנו עושים את כל המאמצים להנגיש את כל רכיבי האתר בצורה המיטבית ובאופן שיאפשר גלישה באיכות טובה לכל המשתמשים. אם בכל זאת נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך באמצעות עמוד צור קשר ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.
רכזת הנגישות שמונתה מטעם החברה הינה: עו"ד לירז חקמון, סמנכ"ל ניהול סיכונים והיועצת המשפטית בחברה.
דרכי התקשרות:

טלפון: 03-7215555
פקס: 03-6282062
דואר אלקטרוני: mypniothatzibur@5555.co.il

תאריך עדכון אחרון: 28.03.2023