אנחנו מימון ישיר - חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר. החברה הוקמה לפני 14 שנים וכיום אנחנו גאים להיות חברת האשראי הצרכני הגדולה ביותר בישראל. אנחנו רואים בהצלחה שלנו ביטוי לאמון של מאות אלפי לקוחות פרטיים ושל שותפים רבים במגזר העסקי. חברתנו דוגלת בהתנהלות מקצועית, שקופה וערכית כלפי כל לקוחותינו. מערך המכירות שלנו ישמח ללוות אתכם בתהליך רכישת הרכב החדש ולקיחת המימון ומערך השירות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה.
הלוואה לכל מטרה במימון ישיר ניתנת כנגד שעבוד רכב קיים בבעלותך. ניתן להשאיר פרטים באתר או לחייג ישירות למוקד ובתהליך מהיר, ידידותי ובלי צורך בערבים או העברת מסמכים לצורך בחינת זכאותך לקבלת מימון על פי תנאי מימון ישיר ונהליה. 

הלוואה במימון ישיר עונה על מספר צרכים. הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד הרכב תעזור לך בסגירת המינוס, מימון שיפוץ או אירוע משפחתי – בלי להגדיל את ההתחייבויות מול הבנק, ממש כמו מסגרת אשראי נוספת, שלא תלויה בבנק. מסיבה זו, אנשים רבים שיש להם הלוואה או משכנתא קיימת בבנק מעדיפים להיעזר במסגרת חוץ-בנקאית כשהם עומדים בפני הוצאה נוספת.

כשמדובר על סגירת מינוס, הריבית שמימון ישיר מציעה על ההלוואה תהיה ברוב המקרים משתלמת יותר מהריבית שהבנק מציע או הריבית על חריגה בחברות האשראי השונות.

בנוסף, רוב ההלוואות במימון ישיר ניתנות ללא צורך בערבים או בהעברת מסמכים כלשהם.

לסיום, מימון ישיר היא חברה גדולה הפועלת מזה 14 שנים, מונה מעל 500 עובדים ופועלת תחת הפיקוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. נתונים אלה מאפשרים לה להציע ללקוחותיה מידה רבה  של יציבות, ביטחון ושקט נפשי, שכל כך חשובים בעת לקיחת הלוואה.

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות לכל מטרה הוא 150,000 ₪, ובהלוואות למימון רכב 300,000 ₪.

בכל מקרה, בכל בקשה ספציפית, המערכת הממוחשבת שלנו קובעת את סכום ההלוואה המאושר בהתאם לצרכים וליכולות ההחזר של הלקוח או הלקוחה ובהתאם למדיניות החברה.


בשמחה! לחברת מימון ישיר יש מומחי רכב שעוזרים לאלפי לקוחות למצוא רכב שיתאים לדרישות שלהם, בחינם וללא התחייבות, בעזרת שיתופי פעולה עם מאות סוכנויות רכב בפריסה ארצית. אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם או לפנות למוקד הרכב שלנו בטלפון 03-7215555 או בשיחת וואטסאפ בטלפון 054-9815211 והנציגים שלנו ישמחו לעזור.

כן, מימון ישיר מאפשרת לך לקחת הלוואה לקניית רכב מאדם פרטי בתהליך נוח ופשוט. אחרי העברת בעלות ורכישת ביטוח מקיף לרכב, אחד הנציגים שלנו יסגור מולך את הפרטים בשיחת טלפון קצרה. כשיהיה אישור סופי, הכסף יעבור לחשבון שלך תוך כמה ימים.

כל אדם שעונה על דרישות מימון ישיר בדבר יכולת החזר ויציבות פיננסית זכאי באופן עקרוני לקבל הלוואה, בכפוף לאישור פרטני של מימון ישיר. בהלוואה לקניית רכב, הרכב עצמו משמש כבטוחה, כלומר כנכס המבטיח את העמידה בהחזר ההלוואה. שעבוד הרכב להלוואה מבוצע על ידי רישום ברשם המשכונות או רשם החברות ורישום סעיף שעבוד במשרד הרישוי. חשוב להדגיש שבעלות הרכב עצמה נרשמת על שמך! בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח המקיף של הרכב המשועבד להסבת הפוליסה לטובת מימון ישיר במקרה של תביעה. כשהרכב משועבד, לא ניתן למכור אותו או למשכן אותו אלא לאחר הסרת השעבוד. 

בהחלט. אם יש לך רכב פרטי בבעלות שלך, ללא משכון או שעבוד, ועדיין לא עברו 8 שנים מתאריך עלייתו לכביש, אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה בריבית אטרקטיבית כנגד שעבוד הרכב שלך, וזאת בכפוף לקבלת אישור ממימון ישיר. 
הנציגים שלנו ישמחו לתת לך עוד פרטים בטלפון 03-7215555 או בשיחת וואטסאפ 054-9815211.

תהליך לקיחת הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד הרכב הוא פשוט מאוד ואפשר לבצע אותו בשיחת טלפון קצרה עם נציג מימון ישיר.
בשלב הראשון, מוסרים מספר פרטים אישיים ואת רישיון הרכב
לאחר מכן, מקבלים הצעה לסכום הלוואה אפשרי מאושר
במידה ותרצו להתקדם בתהליך, לאחר חתימה על הסכם, תוך זמן קצר נוכל להעביר את סכום ההלוואה לחשבון שלך.

באתר האינטרנט של מימון ישיר ניתן להשאיר פרטים לבקשת הלוואה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

בנוסף לנוחיותכם, מחשבוני הלוואה ומדריך הלוואות – כלי עזר המספקים מידע עדכני שעשוי להקל עליכם במציאת מסלול ההלוואה המתאים לכם.

אפשר לקבל גם טיפים להתנהלות כלכלית נכונה במגזין שלנו.   

מחשבון הלוואה הוא כלי שנועד לסייע למעוניינים בהלוואה להבין מה האפשרויות שעומדות בפניהם ואיך צפויה להיראות ההלוואה בפועל.
מחשבוני ההלוואה באתר מימון ישיר מאפשרים לך למלא את סכום ההלוואה הרצוי ואת תקופת ההלוואה (שמכתיבה את מספר התשלומים), ולראות באופן עקרוני מה יהיה סכום ההחזר החודשי הצפוי. חשוב לציין שבכל הלוואה ישנם מרכיבים משתנים, לרבות מרכיב של ריבית, ולכן הסכום המוצג במחשבון הוא משוער ויכול להיות שונה במעמד לקיחת ההלוואה בפועל.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גוף פיננסי שאינו בנק, וברוב המקרים לא משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. אם יש לך חשש לגבי לקיחת הלוואה מחוץ לבנק שלך, חשוב לדעת שבדומה לבנק, מימון ישיר היא גוף פיננסי מפוקח תחת הרשות לשוק ההון, ביטוח וחיסכון שמתנהלת תחת חוק אשראי הוגן, תשנ"ג-1993 ובהתאם לכללי הגילוי הנאות לצרכנים.

בשונה מהבנק, לקיחת הלוואה חוץ בנקאית במימון ישיר מאפשרת לך לקבל את הכסף בתוך זמן קצר יחסית, בלי צורך בערבים ובתהליך קצר וידידותי.

אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית למטרות רכישת רכב או לכל מטרה כנגד שעבוד הרכב הקיים.

הלוואה בנקאית הינה הלוואה הניתנת מהבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. לכל בנק מסלולי הלוואה אותם הוא מציע ללקוחות המנהלים אצלו את חשבונותיהם.
הלוואה בנקאית ניתנת באמצעות נציג הבנק המעודכן במסגרת החשבון של הלקוח והוא זה אשר מעדכן את הלווה בתנאי ההלוואה המאושרים לו בהתאם להיסטוריית האשראי בחשבונו, נכסיו ומצבו הכלכלי. הלוואה בנקאית על תנאיה, ניתנת בהתאם למסגרת האשראי בחשבון הבנק. החל מתקרת ההלוואה (הסכום המרבי אותו ניתן ללוות), דרך תנאי ההחזר, שיעור הריבית, גובה תשלומי ההחזר ועוד.
הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים פיננסים בהם חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח. לרוב, אישור על הלוואות חוץ בנקאיות ניתן תוך זמן קצר, ללא ערבים וללא העברת מסמכים פיננסיים רבים. סכום הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ותנאי ההלוואה, גמישים יותר וניתן לקבל בגינם אישור עקרוני טלפוני או מקוון.

שמחים ששאלת! מימון ישיר מציעה הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד רכב עד 150,000 ₪ והלוואה לרכישת רכב חדש או יד שניה עד 300,000 ₪. הלוואות אלה שונות בפריסת התשלומים, סכום ההלוואה המרבי, מסלולי הריביות ועוד. סכום ההלוואה בפועל נקבע בהתאם לנתוני הלקוח ולמדיניות החברה. 

כאן אפשר למצוא פרטים נוספים על ההלוואות השונות: 

למידע על הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי

למידע על הלוואות לכל מטרה כנגד שעבוד רכב

תוכלו לברר את זכאותכם לכל סוג של הלוואה בטלפון 03-7215555 או ע""י השארת פרטים באתר וקבלת שיחה במועד מאוחר יותר.

מימון ישיר נותנת הלוואות ללקוחות פרטיים, שכירים כמו גם עצמאיים. חשוב לדעת שההלוואה ניתנת כלקוח פרטי ולא על שם בית העסק. 

נוסחת חישוב עמלת היוון עבור הלוואות שהועמדו עד ליום 15.01.2019:

 X עמלת ההיוון C1…Cn תשלומי ההלוואה בהתאם ללוח הסילוקין r ריבית ההיוון K קרן ההלוואה יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה (כמשמעותה להלן) בקיזוז קרן ההלוואה. ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בבקשת ההלוואה או 6%.


הגדרות:

 X  עמלת ההיוון
C1…Cn  תשלומי ההלוואה בהתאם ללוח הסילוקין
 r  ריבית ההיוון
 K  קרן ההלוואה

 

יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה (כמשמעותה להלן) בקיזוז קרן ההלוואה.
ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בבקשת ההלוואה או 6%. 

אופן חישוב עמלת פירעון מוקדם עבור הלוואות שהועמדו החל מיום 16.01.2019:
פירעון יזום לפני מועד הפירעון הטבעי, יגרור תשלום בגין עמלת פירעון מוקדם עד לגובה 6 תשלומי ריבית חודשיים צמודים למדד. במידה ונותרו פחות מ-6 תשלומים, החיוב בגין עמלת פירעון מוקדם יהיה בגובה תשלומי הריבית הצמודים הנותרים בלבד (כלומר, פחות מ-6 תשלומי ריבית), עפ"י האמור בהסכם ההלוואה ובהתאם לסעיף 13 לחוק המשכון, תשכ"ז-1967.

אנחנו לשירותך במגוון ערוצים

רוצה לדבר איתנו? יש למלא את השדות הבאים ונציג יצור איתך קשר בהקדם

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות