מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

שאלות ותשובות

חץ למטה

אם במקרה עוד לא שמעת עלינו, נעים להכיר, אנחנו מימון ישיר - חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר. החברה הוקמה לפני 12 שנים וכיום אנחנו גאים להיות חברת האשראי הצרכני המובילה בישראל. אנחנו רואים בהצלחה שלנו ביטוי לאמון של מאות אלפי לקוחות פרטיים ושל שותפים רבים במגזר העסקי. חברתנו דוגלת בהתנהלות מקצועית, שקופה וערכית כלפי כל לקוחותינו.
חץ למטה

אפשר לקבל הלוואה באתר מימון ישיר בתהליך מהיר, ידידותי ובחלק מהמקרים בלי צורך בערבים או העברת מסמכים. ברוב המקרים, אחרי מילוי כמה פרטים כמו גובה הלוואה הרצוי, מספר התשלומים ומספר פרטים אישיים, אפשר לקבל אישור עקרוני להלוואה בסכום של עד 80,000 ש"ח. לאחר קבלת האישור הסופי לקבלת ההלוואה, השלב האחרון הוא זיהוי וחתימה על הלוואה. שלב זה יכול להתבצע דיגיטלית דרך הטלפון הנייד או בעזרת שליח שמגיע לכתובת המגורים או העבודה שלך.
חץ למטה

הלוואה במימון ישיר מסייעת לך לממן מטרות שונות - בין אם מדובר בסגירת המינוס, מימון שיפוץ או אירוע משפחתי – לעיתים בלי להגדיל את ההתחייבויות מול הבנק. מסיבה זו, אנשים רבים שיש להם הלוואה או משכנתא קיימת בבנק מעדיפים במקרים מסוימים להיעזר במסגרת חוץ-בנקאית כשהם עומדים בפני הוצאה נוספת.

כשמדובר על סגירת מינוס, הריבית שמימון ישיר מציעה על ההלוואה תהיה ברוב המקרים משתלמת יותר מהריבית שהבנק מציע.

בנוסף, רוב ההלוואות במימון ישיר ניתנות ללא צורך בערבים או בהעברת מסמכים רבים.

לסיום, מימון ישיר היא חברה גדולה הפועלת מזה 12 שנים, מונה מעל 500 עובדים ופועלת תחת הפיקוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. נתונים אלה מאפשרים לה להציע ללקוחותיה מידה רבה  של יציבות, ביטחון ושקט נפשי, שכל כך חשובים בעת לקיחת הלוואה.  

חץ למטה

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות לכל מטרה הוא 80,000 ש"ח, ובהלוואות למימון רכב 200,000 ש"ח.

בכל מקרה, בכל בקשה ספציפית, המערכת הממוחשבת שלנו קובעת את סכום ההלוואה המאושר בהתאם לצרכים וליכולות ההחזר של הלקוח או הלקוחה ובהתאם למדיניות ונהלי החברה.  

חץ למטה

בשמחה! לחברת מימון ישיר יש מומחי רכב שעוזרים לאלפי לקוחות למצוא רכב שיתאים לדרישות שלהם, בחינם וללא התחייבות, בעזרת שיתופי פעולה עם מאות סוכנויות רכב בפריסה ארצית. אנחנו מזמינים אותך לפנות למוקד הרכב שלנו בטלפון 03-7215555 והנציגים שלנו ישמחו לעזור.
חץ למטה

כן, מימון ישיר מאפשרת לך לקחת הלוואה לקניית רכב מאדם פרטי בתהליך נוח ופשוט, גם בשבילך וגם בשביל הצד המוכר. מימון ישיר עובדת בשיתוף פעולה עם דואר ישראל, כך שיש לך אפשרות לקבל את ההלוואה ולבצע את העברת בעלות הרכב על המקום, בסניף הדואר הקרוב אליך.
חץ למטה

כל אדם שנמצא זכאי לקבלת הלוואה על פי מדיניות מימון ישיר ונהליה. במסגרת בחינת הזכאות נבחנת, בין היתר, יכולת החזר של הלקוח ויציבותו הפיננסית. בהלוואה לקניית רכב, הרכב עצמו משמש כבטוחה, כלומר כנכס המבטיח את העמידה בהחזר ההלוואה. שעבוד הרכב להלוואה מבוצע על ידי רישום ברשם המשכונות או רשם החברות ורישום סעיף שעבוד במשרד הרישוי. בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח המקיף של הרכב המשועבד להסבת הפוליסה לטובת מימון ישיר במקרה של תביעה. כשהרכב משועבד, לא ניתן למכור אותו או למשכן אותו אלא לאחר הסרת השעבוד.
חץ למטה

בהחלט. אם יש לך רכב פרטי בבעלות שלך, ללא משכון או שעבוד, ועדיין לא עברו 6 שנים מתאריך עלייתו לכביש, אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה בריבית אטרקטיבית כנגד שעבוד הרכב שלך, וזאת בכפוף לקבלת אישור ממימון ישיר. הנציגים שלנו ישמחו לתת לך עוד פרטים בטלפון 03-7215555.
חץ למטה

תהליך לקיחת הלוואה לכל מטרה הוא פשוט מאוד ואפשר לבצע אותו דרך האתר בכל שעה ומכל מקום. בשלב הראשון, בוחרים את סכום ההלוואה הרצוי, מ-15,000 ש"ח ועד 80,000 ש"ח ומפרטים את מספר התשלומים הרצוי. לאחר מכן, ממלאים כמה פרטים אישיים (ביניהם - שם, טלפון, יישוב מגורים ותאריך לידה), ותוך זמן קצר אפשר לקבל אישור עקרוני להלוואה. אם קיבלת אישור עקרוני, נבקש ממך להשלים עוד מספר פרטים, ולאחר קבלת אישור סופי והליך קצר יחסית של זיהוי וחתימה על הסכם ההלוואה נוכל להעביר את ההלוואה לחשבון שלך.
חץ למטה

אתר האינטרנט של מימון ישיר מאפשר ללקוחות לקבל הלוואה עד 80,000 ש"ח אונליין לכל מטרה: לסגירת המינוס בבנק, לשיפוץ, ללימודים, לחופשה, לאירוע משפחתי ועוד.

בנוסף לנוחיותכם, מחשבוני הלוואה ומדריך הלוואות – כלי עזר המספקים מידע עדכני שעשוי להקל עליכם במציאת מסלול ההלוואה המתאים לכם.

אפשר לקבל גם טיפים להתנהלות כלכלית נכונה במגזין שלנו.   

חץ למטה

מחשבון הלוואה הוא כלי שנועד לסייע למעוניינים בהלוואה להבין מה האפשרויות שעומדות בפניהם ואיך צפויה להיראות ההלוואה בפועל. מחשבוני ההלוואה באתר מימון ישיר מאפשרים לך למלא את סכום ההלוואה הרצוי ואת תקופת ההלוואה (שמכתיבה את מספר התשלומים), ולראות באופן עקרוני מה יהיה סכום ההחזר החודשי הצפוי. חשוב לציין שבכל הלוואה ישנם מרכיבים משתנים, לרבות מרכיב של ריבית, ולכן הסכום המוצג במחשבון הוא משוער ויכול להיות שונה במעמד לקיחת ההלוואה בפועל.
חץ למטה

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גוף פיננסי מפוקח שאינו בנק. במקרים מסוימים, הלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. אם יש לך חשש לגבי לקיחת הלוואה מחוץ לבנק שלך, חשוב לדעת שבדומה לבנק, מימון ישיר היא גוף פיננסי מפוקח תחת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ופועל תחת חוק אשראי הוגן, תשנ"ג-1993 ובהתאם לכללי הגילוי הנאות לצרכנים. בשונה מהבנק, לקיחת הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה במימון ישיר מאפשרת לך לקבל את הכסף בתוך זמן קצר יחסית, לעיתים אף ללא צורך בערבים וללא שתידרש להעביר מסמכים רבים, ובתהליך קצר וידידותי.

אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית למטרות רבות ומגוונות: הלוואה חוץ בנקאית ללימודים/לסטודנטים, הלוואה חוץ בנקאית לאירוע משפחתי, הלוואה חוץ בנקאית לסגירת אוברדראפט וסגירת מינוס בבנק, הלוואה חוץ בנקאית לטיול משפחתי, לשיפוץ דירה, רכישת רכב או כל מטרה אחרת.

חץ למטה

הלוואה בנקאית הינה הלוואה הניתנת מהבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. לכל בנק מסלולי הלוואה אותם הוא מציע ללקוחות המנהלים אצלו את חשבונותיהם.
הלוואה בנקאית ניתנת באמצעות נציג הבנק המעודכן במסגרת החשבון של הלקוח והוא זה אשר מעדכן את הלווה בתנאי ההלוואה המאושרים לו בהתאם להיסטוריית האשראי בחשבונו, נכסיו ומצבו הכלכלי. הלוואה בנקאית על תנאיה, ניתנת בהתאם למסגרת האשראי בחשבון הבנק. החל מתקרת ההלוואה (הסכום המרבי אותו ניתן ללוות), דרך תנאי ההחזר, שיעור הריבית, גובה תשלומי ההחזר ועוד.
הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים פיננסים בהם חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח. לרוב, אישור על ההלוואות חוץ בנקאיות ניתן תוך זמן קצר, ללא ערבים וללא העברת מסמכים פיננסיים רבים. סכום הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ותנאי ההלוואה, גמישים יותר וניתן לקבל בגינם אישור עקרוני טלפוני או מקוון.

חץ למטה

שמחים ששאלת! מימון ישיר מציעה הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ש"ח והלוואה לרכישת רכב חדש או יד שניה עד 200,000 ש"ח. הלוואות אלה שונות בפריסת התשלומים, סכום ההלוואה המרבי, מסלולי הריביות ועוד. סכום ההלוואה בפועל נקבע בהתאם לבחינת הזכאות של הלקוח שתבצע החברה על פי מדיניותה ונהליה.

בנוסף, מימון ישיר מציעה לבתי עסק שיתוף פעולה במסגרתו בית העסק יכול להציע ללקוחות הלוואה לצורך קניית שירות או מוצר.

כאן אפשר למצוא פרטים נוספים על ההלוואות השונות:

למידע על הלוואות לרכב

למידע על הלוואות לכל מטרה

למידע על הלוואה בבית העסק

תוכלו לברר את זכאותכם לכל סוג של הלוואה בטלפון 03-7215555 והלוואות לכל מטרה ניתן לבקש גם באתר עצמו באופן מהיר: להלוואה לכל מטרה

חץ למטה

מימון ישיר נותנת הלוואות ללקוחות פרטיים, שכירים כמו גם עצמאיים. חשוב לדעת שההלוואה ניתנת כלקוח פרטי ולא על שם בית העסק.
חץ למטה

נוסחת חישוב עמלת היוון עבור הלוואות שהועמדוכ עד ליום 15.01.2019:

 נוסחה חישוב עמלת פירעון


הגדרות:

 X  עמלת ההיוון
C1…Cn  תשלומי ההלוואה בהתאם ללוח הסילוקין
 r  ריבית ההיוון
 K  קרן ההלוואה

 

יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה (כמשמעותה להלן) בקיזוז קרן ההלוואה.
ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בבקשת ההלוואה או 6%. 

אופן חישוב עמלת פירעון מוקדם עבור הלוואות שהועמדו החל מיום 16.01.2019:
פירעון יזום לפני מועד הפירעון הטבעי, יגרור תשלום בגין עמלת פירעון מוקדם עד לגובה 6 תשלומי ריבית חודשיים צמודים למדד. במידה ונותרו פחות מ-6 תשלומים, החיוב בגין עמלת פירעון מוקדם יהיה בגובה תשלומי הריבית הצמודים הנותרים בלבד (כלומר, פחות מ-6 תשלומי ריבית), עפ"י האמור בהסכם ההלוואה ובהתאם לסעיף 13 לחוק המשכון, תשכ"ז-1967.

נשמח לשמוע ממך

רוצה לדבר איתנו? פשוט ממלאים פרטים ונחזור אליך בהקדם

הלוואה לרכב
שירות לקוחות
לכל מטרה
רכב
המידע שמסרתי נמסר מרצוני, וידוע לי שהוא יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה כפי שמפורט בתנאי בתנאי השימוש.

נשמח לשמוע ממך

אנחנו זמינים בשבילך בטלפון
לקבלת הלוואה במוקד מכירות
לקבלת הלוואה למימון רכב
סימן שאלה
אייקון מכתב