מחפשים רכב חדש או יד שניה וזקוקים לכסף זמין לרכישתו? היום יותר מתמיד, קל לקבל מימון לרכב עליו אתם חולמים, בתנאים נוחים ואף מועדפים. כבר תקופה ממושכת שקבלת הלוואה לרכב חדש או יד שניה הפכה למשימה הקלה לביצוע .

הידעתם שבינואר 2017 נמסרו בישראל 45,210 כלי רכב חדשים ? מדובר על שיא של כ- 1,760 מכוניות חדשות ביום (דה-מרקר 2.1017), ובמקביל החליפו אלפי מכוניות ידיים ברכישה מיד שניה .

סוגי מימון לרכב חדש או יד שניה

מרבית רוכשי המכוניות אינם משלמים עבור הרכב במזומן, אלא בוחרים באחת מאפשרויות המימון לרכב. ההלוואה לרכב יכולה להיות באמצעות חברת מימון חוץ בנקאי, הלוואה מהבנק, מימון מהיבואן או חברת ליסינג. למעשה, קבלת הלוואה לרכב, כבר אינה פרויקט מסובך אלא תהליך קצר ופשוט, בדומה לקבלת הלוואה למטרות אחרות .

לפני נטילת ההלוואה, עליכם לוודא כי הנכם מודעים לתנאיה, לרבות תנאי ההחזר. לכן, לפני קבלת ההלוואה, בדקו מה הסכום האמיתי הנחוץ לכם לצורך רכישת הרכב עליו אתם חולמים, מה גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, מהי תקופת ההחזר המתאימה לכם והאם יתר תנאי ההלוואה נוחים ואטרקטיביים עבורכם. לנוחיותכם, ניתן להיעזר במחשבוני הלוואה בהם מכניסים מידע בסיסי על הסכום הדרוש לכם כעת ותקבלו את המידע אודות מסגרת ההלוואה האופציונאלית .

הלוואה לרכב ללא השפעה על חשבון הבנק

כסף נזיל לרכב חדש או יד שניה, יכול להתקבל מחברת אשראי חוץ בנקאי אשר יהיו תחת פיקוח בנק ישראל החל מחודש יוני הקרוב, ולא מהבנק, שם ההלוואה מושפעת מהאובליגו של רוכש הרכב או ממסגרת האשראי שלו .

חברות מימון חוץ בנקאי כמו מימון ישיר, אינה מגבילה את הרוכש בסוג הרכב או אם הוא 'חדש מהניילונים' או יד שניה ואף מציעה הסדרים עם יבואנים וסוכנויות רכב עצמאיות. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה לרכב יד שניה עד 200,000 ₪ בהחזר גמיש ובתשלומים חודשיים קטנים, בריבית טובה יותר מריבית בבנק .

  חברת מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות למימון רכישת רכב, הלוואות לסטודנטים, הלוואות לעסקים קטנים, מוצרים ושירותים בהיקף של 3 מיליארד ₪ בשנה .

עד 200,000 ₪ למימון מכונית יד שניה באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים .

 לחץ לקבלת הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ש"ח  

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות