מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

קשרי משקיעים
עם חדשנות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, האנשים של מימון ישיר משנים את חוקי המשחק ורוקחים את המתכון למובילות והצלחה

האנשים של מימון ישיר

480 העובדים של מימון ישיר הם מנוע הצמיחה והנכס החשוב ביותר שלה. הנהלת החברה, בהובלת המנכ"ל ערן וולף, היא נבחרת של מקצוענים, כל אחד בתחומו, שרובם צמחו עם החברה ונמנים על דור המייסדים שלה. השילוב בין המנהלים לעובדים במימון ישיר מקרין על הארגון רוח צעירה, דינמית וסטארט-אפיסטית, עם דגש חזק על חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה – והוא מוביל את החברה לשיאים חדשים מדי שנה.
" מה שבטוח זה שאנחנו
רחוקים מאוד מהשיא שלנו "

המספרים של מימון ישיר

המספרים של מימון ישיר

#1
מותג האשראי החוץ בנקאי המוביל בישראל
#1
חברת הלוואות הרכב הגדולה בישראל
28B
היקף ההלוואות שהעמידה או שיווקה החברה, מהן 21 מיליארד שקל הלוואות מגובות בשעבוד כלי רכב (31.12.20)
7.5B
היקף תיקי ההלוואות המנוהלים בחברה, מהם 6.8 מיליארד שקל מגובים בשעבוד בטוחה
(נכון ל-31.12.20)
70.9M
מיליון שקל רווח נקי (לשנת 2020). 34.4 מיליון ש"ח רווח נקי לשלושה חודשים שהסתיימו ב 31.12.20
14%
צמיחה שנתית ממוצעת בהעמדת ושיווק הלוואות בשנים 2015-2020

החוזקות של מימון ישיר

מימון ישיר חוללה מהפכה בתחום האשראי הצרכני בישראל. היא הצליחה לשנות לחלוטין את הדרך שבה לקוחות פרטיים לוקחים הלוואה בארץ, להוביל את שוק הלוואות הרכב ולשמור על רמות שיא של הכנסות ורווחיות – תוך ביסוס מעמדה כחברת האשראי הצרכני המובילה בישראל.
חשיבה מחוץ לקופסה

חשיבה מחוץ לקופסה

מימון ישיר היא חברה גדולה, יציבה ורווחית - עם מהירות מחשבה ויצירתיות של סטארט-אפ. מנהלי ועובדי החברה מונחים, מיומם הראשון בחברה, לאתר ולמצוא פתרונות יצירתיים בזמן אמת ובמהירות, בכל התחומים. כל זאת, תוך ייצור זרם בלתי פוסק של מוצרים חדשניים, חלקם טכנולוגיים, המאתגרים כל זמן את תמונת השוק מתוך כוונה מתמדת לשפר, לשדרג ולמקסם אותה.

ניהול סיכונים חכם

מימון ישיר השקיעה מיום הקמתה משאבים רבים בבניית מתודולוגיית הערכת סיכוני אשראי ייחודית המבוססת על בסיס נתונים רחב ושיטות סטטיסטיות חדשניות וטכנולוגיה מתקדמת. מתודולוגיה זו מאפשרת לחברה לבצע ניהול סיכונים מושכל. המידע הפיננסי ממאגר נתוני האשראי הלאומי שהופעל באפריל 2019, נבחן מאז בהתמדה, כרובד נוסף לאופטימיזציה נוספת של המודל.
ניהול סיכונים חכם
הובלה טכנולוגית

הובלה טכנולוגית

בתור שחקן דיגיטלי מוביל, מימון ישיר מגבירה בהתמדה את השקעותיה בטכנולוגיה, עם זינוק של מאות אחוזים בחמש שנים לעשרות מליוני שקלים בשנה. הטכנולוגיה מאפשרת לחברה להתמודד מול הבנקים והמתחרים האחרים בשלוש זירות: נגישות ללקוח, ניהול סיכונים והפחתת עלויות.

מיקוד באשראי לרכב

מימון ישיר יצרה יתרון משמעותי על פני מתחרותיה בכל הנוגע למומחיות בתחום האשראי לרכב. בעשור האחרון הובילה החברה את מהפכת המימון בענף הרכב. החברה פעילה באמצעות רשת של כ-1,300 סוכנויות רכב הנתמכות על ידי טכנולוגיה ייחודית. במקביל פיתחה החברה פלטפורמה לשידוך בין לקוח סופי לסוכנות רכב כחלק מתהליך המימון. כלי זה ישמש בשנים הקרובות למנוף צמיחה בענף הרכב.
מיקוד באשראי צרכני
תרבות ארגונית

תרבות ארגונית

מימון ישיר משקיעה השקעה עצומה בעובדיה, ורואה בשגשוגם המקצועי והאישי מפתח קריטי להצלחתה בכל התחומים. סביבת העבודה בחברה היא צעירה ודינמית, בדגש על חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה. מימון ישיר גם מטפסת משנה לשנה בדירוג החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל. בשנת 2020 היא דורגה במקום ה-28, מבין 100 החברות המובילות במדד זה ונמצאת במקום ה-7 מבין החברות הפיננסיות המובילות בישראל.