מדוע להיעזר במחשבון הלוואה ?

מחשבון הלוואה מאפשר לכם להגיע עם ידע מוקדם לגוף המימוני ממנו הנכם מתכננים לבקש הלוואה. המחשבון מציג לכם באופן משוער, פשוט וברור מהו מסלול ההשקעה הכדאי ביותר עבורכם, מה החלק היחסי שההלוואה תהווה ממשכורתכם ושיעור הריבית הצפוי.

בין אם זו הלוואה יחידה שהנכם עומדים לבצע או הלוואה נוספת על התחייבויות קודמות – אתם יכולים רק להרוויח משימוש במחשבון. ידע הוא כוח וכדאי לממש את הכלים שעומדים לרשותכם ובדרך כלל זמינים חינם.

איזה מידע תתבקשו למלא במחשבון הלוואה ?

מחשבון הלוואה מכיל שדה סכום ההלוואה בה הנכם מעוניינים, תקופת ההלוואה (מספר החודשים עליהם יתפרס החזר ההלוואה), מסלול ההלוואה בו אתם מעוניינים והריבית האפשרית.

בסיום החישוב המחשבון יציג בפניכם את סכום ההחזר החודשי בהתאם לנתונים שהוזנו.

המחשבון מחליף את התפקיד המסורתי שמילא פקיד פרונטלי אשר שטח בפני לווה פוטנציאלי את האופציות העומדות לרשותו, זהו  שלב טבעי בהתקדמות הטכנולוגית מצד אחד, וחוסר זמן מצד שני.

בכמה דקות מזמנכם, ניתן להזין אונליין מספר נתונים ולאתר את המתווה ההלוואה האידיאלי עבורכם. באמצעות המחשבון ניתן אף לתכנן כיצד ההלוואה יכולה להשתלב עם התחייבויות פיננסיות אחרת.

האם יש יותר מסוג אחד של מחשבון הלוואה ?

בהחלט כן. כיום ניתן להיעזר במחשבוני הלוואה ייעודיים הנמצאים באתרי אינטרנט ממוקדי תחום או עניין.

לדוגמא : מחשבון הלוואה למשכנתא, מחשבון הלוואה לרכב, מחשבון הלוואה לשיפוץ ועוד.

בעת שימוש במחשבון הלוואה חשוב לדעת כי המידע הוא משוער בלבד, הוא אינו מהווה התחייבות של סופית של חברת המימון, אלא כלי טכנולוגי הנועד לסייע, לכן חשוב לבחון גם את הכיתוב הנלווה לכל מחשבון, המפרט את האופן בו מבוצע חישוב החזר ההלוואה. פרטים אלו יופיעו כמובן גם במסמכי ההלוואה הסופית עליהם יחתום כל נוטל הלוואה.


עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות