הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי

החלטתם לרכוש רכב משומש? זקוקים להלוואה? במימון ישיר תוכלו לקבל הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי בתהליך פשוט, קל ונוח. 

קניית רכב היא משימה הכרוכה בהקדשת זמן יקר ובהשקעת סכום כסף משמעותי מצד הרוכש. עובדה זו תופסת הן לגבי רכישת רכב חדש והן לגבי רכישת רכב משומש ממוכר פרטי. בנסיבות שונות ולאנשים שונים קניית רכב מאדם פרטי עשויה להיות מהלך נבון ומשתלם יותר, אך גם במקרה כזה, הקונה עדיין צריך לגייס זמן, סבלנות ובעיקר כסף. 

מימון ישיר באה לעזרתכם, המעוניינים בהלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי, במתן הלוואה עד 200,000 ₪ לבדיקת זכאות בתהליך דיגיטלי פשוט ונוח.

תהליך קבלת המימון מהפנייה ועד להעברת הבעלות

בשעה טובה, אחרי חיפושים, בדיקות ומשא ומתן, מצאתם את הרכב הבא שלכם בשוק הפרטי. על מנת לרכוש אותו, אתם זקוקים למימון חיצוני, ולשם כך אנחנו כאן בשבילכם. 

כך מתבצע תהליך קבלת המימון בחברתנו - קצר ולעניין:

•לקוח שמצא רכב לרכישה, בין אם באחד מלוחות הרכב ובין אם מבן משפחה, מכר וכו' - פונה למוקד הטלפוני שלנו  03-7215555 או מבצע תהליך דיגיטלי לקבלת הצעה להלוואה באתר 

•כמו בכל פנייה לחברתנו, נציג המוקד מבצע מול הלקוח אימות ותשאול

•בקשת ההלוואה מועברת לבחינת זכאות ואישור בצירוף של רישיון הרכב אותו מעוניין הלקוח לרכוש

•תוך זמן קצר אנו מעדכנים את הלקוח אם יש אישור למתן ההלוואה, והוא חותם בצורה דיגיטלית על המסמכים (לבעלי טלפון כשר החתימה תיעשה באופן ידני)

•לאחר העברת הבעלות, הלקוח שולח למימון ישיר את רישיון הרכב החדש עם הבעלות המעודכנת על שמו, אנחנו מבצעים שעבוד ומעבירים לו את הכסף

  הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי

פשטות ונוחות

בכל מתן הלוואה, לרבות בהלוואה לרכב הנרכש מאדם פרטי, מימון ישיר עושה הכול על מנת שהתהליך יהיה פשוט, ויחסוך ללקוחותיה זמן יקר וטרדות מיותרות. 

כמובן שלאורך כל התהליך מומחי מימון ישיר עומדים לרשותכם בייעוץ והכוונה על מנת אפשר לכם להפיק את המיטב מעסקת הרכב שלכם.