מחפש לרכוש רכב מאדם פרטי? זו הדרך לרכוש בקלות רכב מאדם פרטי

כמעט כולם מדברים על שוק הרכב, יש מלאי, אין מלאי, המחירים עולים. 
לכן כששוק הרכב חם והביקושים עולים, חברת מימון ישיר מאפשרת לקבל הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי. והכל בתהליך דיגיטלי, הבטחה לתהליך אישור מהיר, בדיקת פרטים והעברת כסף מהירה. אלו הם רק חלק מהיתרונות.
 

הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי הפכה לאפשרית בזכות כלים טכנולוגיים שפותחו אין-האוס במימון ישיר. כלים המאפשרים לקבל הלוואה, לאחר אישור מהיר והעברת כסף מהירה לרכישה של מכונית פרטית מכל אדם. בין אם מדובר במשפחתית צנועה או ברכב פרמיום יוקרתי ויקר ערך. 

אז למה להוציא בבת אחת סכום גדול על מכונית כשניתן לקבל במהירות מימון לרכב עם החזרים חודשיים בתנאים המותאמים לכם אישית? מהצד השני של העסקה, גם למוכרים יש ראש שקט כשהתשלום מגיע ישירות מגוף גדול ואמין כמו מימון ישיר.

פיצוח טכנולוגי בעידן טכנולוגי

זו ללא ספק הייתה אחת מהשנים הטובות ביותר בהיסטוריה של ענף הרכב. למרות מגיפת הקורונה, למרות מחסור עולמי במכוניות חדשות ולמרות שלא רואים את סוף משבר השבבים. בכל זאת, בהתאם לפרסומים שונים יבואני הרכב הישראלים העלו לכביש כ-300 אלף מכוניות חדשות. בכירים בענף אף מעריכים כי יש בשוק עודף ביקוש לעוד עשרות אלפי מכוניות נוספות. 
הביקוש הרב הזה, לצד קושי בהשגת מכוניות חדשות העביר חלק מהעומסים לזירת רכבי ה-0 ק"מ ולחברות הליסינג. מגרשי הרכב החלו להתרוקן ובתגובה שוב זז המשקל של הביקוש והפעם לעבר מכוניות היד השנייה הפרטית.
כמה עסקאות רכב יד שניה יש בישראל? כלל האצבע לא ברור אומר שמדובר במספר כפול של עסקאות ביחס למכוניות חדשות. לפי זה אפשר להניח שבשנה של כ-300 אלף מכוניות חדשות, התבצעו כ-600 אלף העברות בעלות ועסקאות של מכוניות משומשות. בגלל עודף הביקוש יש רוכשים רבים לכל מכונית שיוצאת לשוק. זמן התגובה לכן הוא קריטי כדי לאפשר לסגור עסקה במהירות ולהקדים את כל הקונים האחרים. מימון ישיר מאפשרת תהליך לקיחת הלוואה מהירה, דיגיטלית כדי שאף אחד לא יפספס את הרכב שהוא רוצה. 

פתרון טכנולוגי ומהיר

מימון ישיר משיקה כלי מימוני בשם "הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי" המאפשר לקבל עד 85% מימון מערך הרכב הנרכש. בדרך הזו תוכלו בקלות ובמהירות לקבל את המימון הנדרש כדי להשלים עסקה בזמן קצר ולא לתת לרכב שחלמתם עליו, לברוח בין האצבעות.

איך זה עובד? התהליך הוא בחלקו דיגיטלי עם פניה אונליין למימון ישיר. נציג השירות שיחזור אליכם, ישאל כמה שאלות בירור כדי לדעת בדיוק באיזו מכונית מדובר, יבדוק את יכולת ההחזר שלכם, דירוג האשראי ופרמטרים נוספים כדי לעזור לכם להגיע לעסקה במהירות ובפשטות ויתאים לכם פתרון. התהליך מהיר מאד – וזה ממש חשוב כדי שלא לפספס עסקה כשיש כל כך הרבה קופצים על כל מכונית טובה מבן אדם פרטי.

במקביל, החברה תבדוק את פרטי הרכב המדובר: האם הוא ממושכן? האם הוא משועבד לצד שלישי? ופרטים רבים נוספים במידה והכל תקין אפשר להתקדם.

מהירות לרוכש בטחון למוכר

 התהליך המהיר של מימון ישיר מאפשר העברת הכסף לחשבון תוך 24 שעות וזאת עוד לפני העברת הבעלות. 

עם כאלה רמות ביקוש גבוהות, שבהם קונים רבים מחפשים מכוניות משומשות מאדם פרטי, למהירות סגירת העסקה יש חשיבות רבה יותר מתמיד. הפתרונות הטכנולוגיים ומהירות העברת הכספים (בהינתן שכל התנאים תקינים) הייחודיים למימון ישיר – נותנים לכם פתרון מהיר ונוח יותר מאי פעם שחבל שלא לנצל את כל היתרונות שבו.

אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד מימון ישיר, לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור בחיוב פיגורים והליכי הוצאה לפועל מספר רישיון 54414.