מהיר ופשוט: לקבל הלוואה לרכישת רכב משומש מאדם פרטי

 

מצאתם רכב ועכשיו צריכים מימון? מימון ישיר מציעה שירות דיגיטלי פשוט ומהיר בו תוכלו לקבל הצעה להלוואה. כל הפרטים בכתבה.

חשבתם שהחודש תצליחו לצמצם בהוצאות, אבל אז הרכב החליט לעשות בעיות? או אולי המשפחה התרחבה והרכב הישן כבר לא מתאים? לא חסרות סיבות שבגללן אנחנו חייבים להחליף את הרכב הישן ברכב יד 2 חדיש יותר המותאם לצרכים שלנו. אז יצאתם לדרך, חרשתם את לוחות רכבי יד 2, ערכתם השוואות מחירים וסוף סוף מצאתם את הרכב המיוחל, עכשיו עומדת לה הבעיה הקטנה של איך משלמים עליו בתקופה בה רוצים לחסוך בהוצאות ועדיין להתחדש ברכב.

מתחילים לדאוג? אל חשש, מימון ישיר  המתמחה בעולם מימון רכבים מציעה לכם אפשרות להלוואת רכב מאדם פרטי עד 200 אלף שקל. לחברה הכלים והיכולת לבנות לכם הלוואה מותאמת אישית ליכולות ההחזרה שלכם.

איך עושים את זה? ובכן בתהליך פשוט וקל. בתחילה אתם פונים למוקד שלנו או לאתר שלנו  שם יחכה לכם תהליך דיגיטלי פשוט לקבלת הצעה להלוואה . 

לקבל הלוואה לרכישת רכב משומש מאדם פרטי

בכל פניה למוקד שלנו יחכה לכם מענה אנושי מיועצי המימון של החברה אשר יבדקו את זכאותכם להלוואה ויבצעו בירור צרכים מדויק לכל לקוח ומתאימים את מסלול המימון לצרכים הייחודיים שלו או לחלופין בדיקת זכאות מהירה באתר. לאחר מכן נציג מימון ישיר יבצע תהליך של אימות ותשאול, במידה והכל בסדר, תעודכנו שקיבלתם אישור למתן ההלוואה.

לאחר אישור ההלוואה מוכר הרכב יקבל הודעת וואטסאפ מאיתנו שתעביר אותו לתהליך דיגיטלי מהיר בו יהיה עליו לעלות מסמכים (צילום תעודות זהות ואסמכתא לניהול חשבון), לאשר פרטים ולעדכן על ביצוע העברת הבעלות, לבסוף לאחר העברת בעלות הרכב וביצוע שיעבוד, הכסף יועבר לחשבון הבנק של המוכר. 

מסוקרנים? יועצי מימון ישיר זמינים לכל שאלה בטלפון 03-7215555 בימים א'-ה' בשעות 08:30-16:00 ובוואטסאפ. איתך בדרך.