בשעה טובה מצאתם את דירתכם החדשה. אבל עכשיו, מתחילות ההוצאות הגבוהות שחשוב לתכנן ולהיערך אליהן בהתאם. אחד הפתרונות המקלים על השלמת הרכישה או רכישת ציוד וריהוט לבית חדש הוא הלוואה משלימה לדירה. 

מהי הלוואה משלימה לדירה?

בשונה ממשכנתא שהינה הלוואה לרכישת דירה, הלוואה משלימה מיועדת לרוכשים להכין את הבית למגורים על ידי: עיצוב מחדש של הדירה, רכישת ארונות לחדרי הבית, שיפוץ האמבטיות, החלפת המטבח, קניית מוצרי חשמל או הזמנת ריהוט מותאם במידות ובסגנון למקום המגורים החדש. 
ניתן אף להיעזר בהלוואה זו לשם מימון הוצאות נלוות לרכישת הדירה כדוגמת עלויות תיווך, עלות עו"ד, מס רכישה/שבח, עלויות הובלה ועוד. רכישת דירה מותירה פעמים רבות את הרוכשים, בלי מקור מימון זמין לכיסוי הוצאות חשובות אלה.  

האלטרנטיבה היא להיכנס לגור בבית כמו שהוא ולחסוך לרכישה בעתיד או לקחת הלוואה משלימה לדירה ולהזמין כבר היום את רשימת המוצרים, ציוד ורהיטים החסרים לכם. 

איך מחשבים את הסכום הנדרש להלוואה משלימה לדירה?

מכינים טבלה מסודרת עם כל הרצונות, הציוד ההכרחי והמותרות שברצונכם להזמין לדירה החדשה, מוסיפים לכך גם את עלות הזמנת עבודות ונותני שירותים שונים בהם: מעצב פנים, יועץ מיזוג אוויר, מעצב מטבחים, הובלות והרכבות, צביעה, התקנה ועוד. 
בשלב שני מסכמים את הסכום הסופי ומחליטים איזה מהסעיפים חייבים לממש באופן מיידי, ועל מה אפשר להתפשר, ומשם יוצאים עם סכום ההלוואה הסופי לו אתם זקוקים. 

אפשר לחסוך ברכישת מוצרים לדירה עוד לפני הגשת הבקשה להלוואה?

בהחלט כן. תמיד אפשר להתמקח עם ספקי המוצרים והשירותים. בנוסף לכך, בישראל פועלות כיום מספר קבוצות שהתאגדו כדי לצבור כוח ולהשיג הנחות קבוצתיות משמעותיות מספקים, חשוב שתאתרו את הספק המתאים ביותר עבור כל שירות או מוצר שבכוונתכם לרכוש. 

הדרך הפשוטה לקבל הלוואה משלימה לדירה היא על ידי הלוואה חוץ בנקאית מחברה המציעה הלוואות משלימות לדירה בריביות אטרקטיביות. 
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ₪ בשנה. 
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, לימודים או אירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ובתהליך אישור הלוואה פשוט ומהיר.

לפני שמקבלים הלוואה לדירה, רצוי לבדוק את אפשרויות פריסת התשלומים וגובה ההחזר המועדף על מנת להתאים את ההלוואה לצרכיכם האישים. ניתן לעשות זאת במחשבון ההלוואות באתר מימון ישיר.
 

יתרונות הלוואה משלימה לדירה מחברת מימון ישיר

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון