בשעה טובה מצאתם את דירתכם החדשה. המעבר לדירה כרוך בהוצאות גבוהות שחשוב לתכנן ולהיערך בהתאם. אחרי הכל, לא עוברים דירה כל יום. אחד הפתרונות המקלים על השלמת הרכישה או רכישת ציוד וריהוט לבית חדש הוא הלוואה משלימה לדירה. 

מהי הלוואה משלימה לדירה?

בשונה ממשכנתא שהינה הלוואה לרכישת דירה, הלוואה משלימה מיועדת לרוכשים להכין את הבית למגורים על ידי : עיצוב מחדש של הדירה, רכישת ארונות לחדרי הבית, שיפוץ האמבטיות, החלפת המטבח, קניית מוצרי חשמל או הזמנת ריהוט מותאם במידות ובסגנון למקום המגורים החדש. 
ניתן אף להיעזר בהלוואה זו לשם מימון הוצאות נלוות לרכישת הדירה כדוגמת עלויות תיווך, עלות עו"ד, מס רכישה/ שבח, עלויות הובלה ועוד.רכישת דירה מותירה פעמים רבות את הרוכשים, בלי מקור מימון זמין לכיסוי הוצאות חשובות אלה.  

האלטרנטיבה היא להיכנס לגור בבית כמו שהוא ולחסוך לרכישה בעתיד או לקחת הלוואה משלימה לדירה ולהזמין כבר היום את רשימת המוצרים, ציוד ורהיטים החסרים לכם. 

כיצד יודעים מה הסכום הנדרש להלוואה משלימה לדירה?

מכינים טבלה מסודרת עם כל הרצונות, הציוד ההכרחי והמותרות שברצונכם להזמין לדירה החדשה, מוסיפים לכך גם את עלות הזמנת עבודות ונותני שירותים שונים בהם : מעצב פנים, יועץ מיזוג אוויר, מעצב מטבחים, הובלות והרכבות, צביעה, התקנה ועוד. 
בשלב שני מסכמים את הסכום הסופי ומחליטים אם אתם חייבים לממש כרגע את כל הסעיפים הרשומים בטבלה, או שניתן להתפשר על חלקם ומשם יוצאים עם סכום ההלוואה הסופי לו אתם זקוקים. 

האם ניתן לחסוך ברכישת מוצרים לדירה עוד לפני הגשת הבקשה להלוואה?

בהחלט כן. תמיד אפשר להתמקח עם ספקי המוצרים והשירותים. בנוסף לכך, בישראל פועלות כיום מספר קבוצות שהתאגדו כדי לצבור כוח ולהשיג הנחות קבוצתיות משמעותיות מספקים, חשוב שתאתרו את הספק המתאים ביותר עבור כל שירות או מוצר שבכוונתכם לרכוש. 

הדרך הפשוטה לקבל הלוואה משלימה לדירה היא על ידי הלוואה חוץ בנקאית שאינה משפיעה על מסגרת הבנק ומציעה הלוואות משלימות לדירה בריביות אטרקטיביות. 
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ₪ בשנה. 
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, לימודים או אירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ובתהליך אישור הלוואה פשוט ומהיר.

לפני שמקבלים הלוואה לדירה, רצוי לבדוק את אפשרויות פריסת התשלומים וגובה ההחזר המועדף על מנת להתאים את ההלוואה לצרכיכם האישים. ניתן לעשות זאת במחשבון ההלוואות באתר מימון ישיר.
 

יתרונות הלוואה משלימה לדירה מחברת מימון ישיר

  1. ההלוואה ניתנת באישור מיידי.
  2. ההלוואה ניתנת באמצעות נציג בטלפון או באישור אונליין.
  3. ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית.
  4. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

 

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות