תקופה לא פשוטה עוברת עלינו ואיתה מציאות כלכלית לא ברורה, קודרת עם משתנים שלא חשבנו עליהם כמו: הוצאות שלא תיכננו, פגיעה בהכנסות וכמובן צורך מידי לתכנון מסלול מחודש של הוצאות הבית והמשפחה.


מה עושים? במצבים כאלו כאשר ההכנסות אינן יכולות לכסות את ההוצאות הנדרשות, ואינכם רוצים להשתמש למשל בחסכונות, אפשר למצוא פתרון אחר, המצוי בידי רובנו ושווה לא מעט כסף - הרכב שלכם! בשביל לעזור, אנחנו כאן במימון ישיר מציעים לכם הלוואה לכל מטרה שהיא עד 250,000 ₪ כנגד שעבוד הרכב שבבעלותכם. לא בטוחים אם הרכב שלכם שועבד? דברו איתנו, אנחנו נבדוק את זה עבורכם.

הרכב שלך שווה כסף 


מהי הלוואה כנגד שעבוד רכב?

אם יש לך רכב שלא משועבד וקנית אותו באמצעות הון אישי (או נקנה באמצעות מימון אך השעבוד עליו כבר הוסר) – תוכל לשעבד את הרכב ולקבל הלוואה לכל מטרה בתהליך קל ומהיר. 

מה אנחנו מציעים במימון ישיר?

שעבוד הרכב לטובת מימון ישיר וקבלת הלוואה של עד 85% משווי הרכב ועד 250,00 ₪.
 

העמדת ההלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד רכב תתבצע בכפוף לתנאים הבאים: 

  • ההלוואה תינתן כנגד שעבוד רכב שנמצא בבעלות הלקוח ושאינו משועבד למישהו אחר (כלומר ששמו של הלקוח מופיע ברישיון הרכב). 
  • ניתן לשעבד רכב משנתון 2016 ומעלה בלבד.
  • רגע לפני שאתם לוקחים את ההלוואה, אנחנו רק רוצים להזכיר שמדובר בהלוואה לכל דבר הכוללת קביעת מסגרת החזר, חתימה על הסכם, קביעת שיעורי ריבית ועוד. 

מחשבון

* הכתבה כוללת תוכן שיווקי מטעם מימון ישיר. אין בפרסום המידע משום המלצה או מתן ייעוץ, והמידע אינו מחליף היוועצות באנשי המקצוע הרלבנטיים. קבלת החלטה כלשהי על סמך האמור לעיל היא על אחריות הגולש בלבד. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414.