דברו איתנו ב-WhatsApp
דברו איתנו ב-WhatsApp
מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד רכב

שעבוד הרכב כנגד הלוואה לכל מטרה

  צריכים הלוואה למטרה כלשהי – כאן ועכשיו? במימון ישיר תוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה עד 150,000 ₪ כנגד שעבוד הרכב שבבעלותכם.

   

  מהי הלוואה כנגד שעבוד רכב?

  אנשים רבים מתנהלים כלכלית על פי תקציב מסוים שמתאים לסגנון חייהם, להכנסותיהם ולהוצאותיהם השגרתיות. לעיתים מופיע בלב השגרה הזו אירוע חד פעמי חריג כמו תשלום שכר לימוד, נסיעה משפחתית לחו"ל, אירוע משמח או רכישה גדולה כלשהי. במצבים כאלה כאשר ההכנסות אינן יכולות לכסות את ההוצאה הנדרשת, והאדם אינו מעוניין להשתמש בחסכונותיו באם ישנם כאלה, עולה הצורך בפתרון אחר. את הפתרון הזה ניתן למצוא בעזרתו של נכס המצוי בידי מרבית האנשים, ואשר שווה לא מעט כסף - הרכב שלהם!
  אם הרכב אינו משועבד לאף גוף, ונקנה בעבר באמצעות הון אישי (או נקנה באמצעות מימון אך השעבוד עליו כבר הוסר) - ניתן לשעבד את הרכב כבטוחה ולקבל הלוואה לכל מטרה בתהליך קל ומהיר. הכסף ייכנס לחשבון הלקוח ויהיה זמין לשימושו לכל מטרה.

   

  שעבוד רכב כנגד הלוואה לכל מטרה במסגרת מימון ישיר

  במימון ישיר אנו מספקים הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד רכב בהתאם לתנאים הבאים:

  •   ההלוואה ניתנת ללקוח כנגד שעבוד רכב שנמצא בבעלות הלווה ושאינו משועבד לגוף אחר.

  •   ניתן לשעבד את הרכב לטובת מימון ישיר ולקבל הלוואה של עד 80% משווי הרכב ועד 150,000 ₪.

  •   הרכבים הרלוונטיים הם משנתון 2013 ומעלה בלבד.

   

  חשוב לדעת מדובר בהלוואה לכל דבר

   

  הלוואה כנגד שעבוד רכב היא הלוואה לכל דבר, ולפיכך היא כוללת קביעת מסגרת החזר, חתימה על הסכם ההלוואה, קביעת שיעורי ריבית ועוד. לצד זאת, הבטוחה המועמדת לפירעונה המלא של ההלוואה היא רכבכם, אשר ישועבד לטובת מימון ישיר להבטחת פירעון ההלוואה בהתאם להסכם ההלוואה שייחתם. מכיוון שלמימון ישיר קיימת בטוחה עבור הכסף שהיא מלווה, אנו יכולים להציע את ההלוואה בריבית אטרקטיבית. 

   

  כל שנותר הוא ליצור עימנו קשר ולהציג את המידע והמסמכים הנדרשים ביחס לרכב המועמד לשעבוד כבטוחה לקבלת ההלוואה. לאחר בדיקת זכאות מהירה, נציגינו ייצרו עימכם קשר באשר לאישור ההלוואה (ככל שתאושר) וחתימה על הסכם הולם.