רגע אחרי הצעת הנישואין – מתחילים לתכנן את החתונה

רגע אחרי הצעת הנישואין הרומנטית... זה הזמן שבו הכול מרגיש הכי מתוק ונכון, ובאוויר מרחפים עננים ורודים ולבבות אדומים. ועכשיו מגיע רגע האמת, שבו צריך לממש את הצעת הנישואין ולתכנן את החתונה שלכם. מכיוון שמדובר באירוע משמעותי ומרגש בחייכם, טבעי הדבר שאתם חולמים על חתונה חווייתית ומקסימה, עם כל המרכיבים האיכותיים שיהפכו אותה למושלמת, החל מהאולם או גן האירועים היפהפה ועד לקייטרינג, הדי ג'יי, השמלה, הטבעות, סידורי הפרחים, הצלם ועוד... יש לכם מושג באיזה עלויות מדובר? 

הוצאות חתונה הן לא עניין של מה בכך

הוצאות חתונה, גם אם מדובר בחתונה בסיסית שאינה עטופה במותרות, יכולות להסתכם במספרים גבוהים מאוד. אז נכון שלפעמים ההורים עוזרים, ולפעמים יש איזה חיסכון צדדי שאפשר לפתוח. נכון גם שהמתנות מכסות חלק נכבד מההוצאות, אך ברוב המקרים יש להשלים את החסר, ויש גם ירח דבש באופק, שאף הוא כרוך בעלויות לא קטנות. כמו כן, חלק מספקי החתונות דורשים מקדמה או תשלום מראש, אשר החתונה עדיין לא יכולה לכסות. במילים אחרות ובלי לפגוע ברומנטיקה – חתונה היא עסקה לכל דבר. לפיכך, יש לתכנן בקפידה את התקציב הנדרש עבורה, ולמצוא את אופן המימון המשתלם והמתאים ביותר לצרכים שלכם. הלוואה לחתונה היא אחת הדרכים הנוחות לממן את האירוע שלכם. בעזרתה תוכלו לממש את כל התכניות והאטרקציות שייעדתם לחתונה שלכם מבלי להתעורר למציאות מלחיצה ביום שאחרי. 

דברים שצריך לדעת לפני שלוקחים הלוואה לחתונה 

לפני שלוקחים הלוואה לאירוע המתוכנן, חשוב להבין ולדעת בדיוק איזה הוצאות חתונה עומדות בפניכם. תתחילו לעשות חשבון. לדוגמה, חתונת קיץ יקרה יותר מחתונת חורף, וכמו כן יש תעריפים שונים לכל אחד מימות השבוע (חמישי תמיד יקר יותר). יש לבנות תקציב שיתחשב בכל ההוצאות הנלוות, ולקחת בחשבון גם ירח דבש. פרמטר חשוב נוסף הוא יכולת ההחזר שלכם. ישנם זוגות שדי להם בהלוואת גישור שביכולתם לפרוע בתשלום אחד זמן קצר לאחר החתונה, בין אם מכספי המתנות ובין אם מהכנסה צפויה כלשהי. לעומת זאת, יש כאלה שתתאים להם יותר הלוואה לטווח ארוך, המאופיינת בהחזרים חודשיים נמוכים יחסית, כך שתוכל לספק להם מרווח נשימה ולמנוע לחץ. הרי אף זוג אינו מעוניין להיכנס ללחצים ולמתחים כבר בתחילת הדרך המשותפת. 

יתרונות הלוואה לחתונה באמצעות חברת מימון ישיר

זוגות רבים הנמצאים בראשית דרכם יעדיפו לקחת הלוואה חוץ בנקאית לחתונה. אולי גם אתם תבחרו בדרך זו, המזמנת לכם כמה יתרונות משמעותיים כגון: 
1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון 

מימון ישיר לחתונה שלכם

חברת מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואה לחתונה בסך של עד 80,000 ש"ח בתנאים נוחים ומשתלמים הניתנת באישור מהיר ללא בירוקרטיה מתישה, ללא צורך בערבים, ובפריסה של עד 60 תשלומים בהתאם להחלטתכם ועל פי יכולת ההחזר שלכם. 

מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני המשתייכת לקבוצת ביטוח ישיר. החברה מספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף העולה על מיליארד ש"ח בשנה. אלו ניתנות למטרות שונות: הלוואה לחתונה, ללימודים, לרכישת דירה  או לשיפוץ בית, לרכישת רכב ועוד. זאת במטרה להעניק פתרון מקיף לצרכי המימון של כל לקוחה ולקוח. הלוואות מימון ישיר ניתנות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה מוצלחת להלוואות בנקאיות.