הניווט ברכיב זה נעשה באמצעות מקש ה TAB
מדריך ההלוואות של מימון ישיר נועד לספק לכם מידע על מסלולי ההלוואה השונים המוצעים על ידי מימון ישיר, על הכלים בהם אתם יכולים להשתמש ועל ההכנות שכדאי לעשות לפני שאתם ניגשים לבחירת מסלול ההלוואה המתאים ביותר בשבילכם.

מה כדאי לדעת לפני שלוקחים הלוואה?

קודם כל, מומלץ לחשב מראש מה הסכום שבאמת דרוש לכם למטרת הלוואה ומה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו ולא לקחת סכום גבוה יותר רק "כי אפשר". חשוב לזכור שהלוואה היא התחייבות כספית שצריך להחזיר בסופו של דבר. לכן חשוב להתנהל באופן מחושב ואחראי ולתכנן את לקיחת ההלוואה באופן כזה שיאפשר לכם להחזיר אותה בנוחות.

לצורך תכנון ההלוואה, כדאי להיעזר באחד ממחשבוני ההלוואה שנמצאים באתר - מחשבון כזה מאפשר לכם להגדיר את הסכום הרצוי ולבדוק מה גובה ההחזר המשוער שצפוי לכם מדי חודש. בעזרת המחשבון, תוכלו לבדוק סכומי הלוואה שונים ומסלולי החזר שונים ולהבין מהו המסלול המתאים לכם ביותר.
בחלק מהמקרים אין חובה להכין בטחונות לצורך לקיחת הלוואה, אבל כדאי לדעת שאם יש לכם בטחונות כספיים או רכב בבעלותכם שאינו ממושכן או משועבד, יכול להיות שתנאי ההלוואה שיוצעו לכם יהיו אטרקטיביים יותר, ולכן כדאי לציין את הנכסים שיש ברשותכם כשאתם ניגשים לבקשת ההלוואה - זה יכול לחסוך לכם כסף.
 

לפני החתימה על הסכם ההלוואה, חשוב לקרוא את כלל הוראות ההסכם ותנאי ההלוואה ביסודיות, לוודא שאתם מבינים את כל סעיפי ההסכם ואת תנאי ההחזר. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש בהלוואה המוצעת לכם נקודות יציאה, האם יש עמלת פירעון מוקדם ואם יש לכם אפשרות לקבל תנאים טובים יותר. 

אם יש לכם שאלות נוספות אחרי קריאת המדריך, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל דרך ונציגי השירות שלנו ישמחו לתת לכם את כל הפרטים והמידע הרלוונטי. אנחנו ממליצים להסתכל גם בעמוד השאלות והתשובות שהכנו במיוחד בשבילכם - יכול מאוד להיות שתמצאו שם את המידע שאתם מחפשים.