יש לך הוצאה דחופה שמחייבת מימון מיידי? מתכננים שיפוץ ואין לכם סכום זמין? חייבים כסף לסגירת מינוס בבנק?
הלוואה מיידית הינה הלוואה הניתנת באישור מהיר, במימון חוץ בנקאי שאינו משפיע על מסגרת חשבון הבנק ובתנאים אטרקטיביים. חברת מימון ישיר מעניקה הלוואה מיידית עד 80,000 ש"ח בלי תורים, ללא צורך במסמכים או שעבוד ועם פריסה של עד 60 תשלומים.

מתי יש צורך בהלוואה מיידית?

יש בחיים מצבים שמחייבים פיתרון מהיר שאינו סובל דיחוי, בין אם מדובר על מצב בו מסגרת האשראי אינה מאפשרת הוצאות נוספות או מתוך מחשבה מקדימה במטרה לקבל מקור מימון נוסף במטרה שלא לנצל את מסגרת האשראי, הלוואה מיידית הינה פתרון אידיאלי לקבלת כסף זמין באופן מהיר ופשוט.
הלוואה מיידית של עד עשרות אלפי שקלים, נותנת "אוויר לנשימה" כשמתכננים רכישת רכב חדש או יד שנייה, אירוע משפחתי, מימון לימודיםסגירת מינוס, שיפוץ או תשלום עבור טיפול שיניים גדול. הלוואות מיידיות מתאימות בדיוק למצבים אלו ומקלות מאוד על המצב במתן הלוואה המאושרת במהרה.

מה היתרון בהלוואה מיידית מחברת מימון ישיר?

  • הלוואה מיידית ניתנת ישירות על ידי מימון ישיר.
  • הלוואה מיידית היא הלוואה מהירה שמאושרת בתוך כמה דקות מקבלת פנייה טלפונית או באופן מקוון מלא באתר החברה.
  • הלוואה מיידית מחברה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק.
  • ניתן להחזיר ההלוואה בתנאים נוחים ובפריסה של עד 60 תשלומים.
  • אין צורך במסמכים.
  • חברת מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר, החברה הגדולה והמובילה בתחומה בישראל. החברה מספקת הלוואות מיידיות ומהירות ואשראי חוץ בנקאי במחזור שנתי של מעל מיליארד ₪ וזוכה לאחוז שימור לקוחות גבוה בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל.
לפני שמקבלים הלוואה מיידית, רצוי לבדוק את אפשרויות פריסת התשלומים וגובה ההחזר המועדף על מנת להתאים את ההלוואה לצרכיכם האישים. ניתן לעשות זאת במחשבון ההלוואות באתר מימון ישיר. 
בבואכם לקבל אישור להלוואה, תתבקשו לציין פרטים אישיים הנדרשים לצורך אישור זכאותכם להלוואה, באמצעות פרטים אלו תבוצע בדיקת זכאות מיידית בסיומה תאושר הלוואתכם באופן מיידי בהתאם לתמהיל ההלוואה התואם לבחירתכם.

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות