מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

הלוואה ללא ערבים

בעבר ניתן היה לקבל הלוואה רק ממוסד בנקאי שדרש ערבים בתמורה להלוואה. כיום פועלות חברות אמינות המספקות מגוון פתרונות מימון חוץ בנקאי למטרות הלוואה שונות לרבות הלוואות לכל מטרהמימון לרכב ועוד.
עד לפני מספר שנים, הבנקים חייבו כל לווה להחתים ערבים על ההלוואה שנטל, ובכך הכבידו על הלווה והאריכו את משך הטיפול בכל הלוואה חדשה. כיום יש אפשרויות מגוונות ואמינות לנטילת הלוואות לכל מטרה ללא ערבים, למטרות כמו: רכישת רכב, טיול, אירוע או לימודים.
לקיחת הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים, אינה מכבידה על האובליגו (מסגרת האשראי הבנקאי) ומאפשרת ללקוח לקבל סכום כסף שבו הוא משתמש לכיסוי מינוס, מימון רכב חדש ועוד.
בין נוטלי ההלוואות מחברות מימון חוץ בנקאיות ישנם שכירים, עצמאיים, סטודנטים, משפחות, זוגות צעירים, בעלי משרות בכירות ועוד.
בשונה מהלוואות בנקאיות שחייבו את הלווה בהחתמת ערבים, חברות המימון החוץ בנקאיות המאשרות את ההלוואות – אינן מחייבות בהחתמת ערבים על ההלוואה, דבר המקצר משמעותית את תהליך אישורה ולמעשה הופך אותה להלוואה מיידית.

יתרונות הלוואה ללא ערבים

היתרון המרכזי הוא שהלוואה חוץ בנקאית המוענקת ללווה ללא ערבים, כרוכה בזמן טיפול קצר באופן יחסי ואינה מערבת גורמים נוספים פרט ללווה עצמו. בנוסף, ההלוואה אינה משפיעה על מסגרת האשראי.
איתור ערבים שיחתמו על הלוואה אינו דבר של מה בכך, מכיוון שהערב מתחייב לשאת בנטל ההלוואה במידה שהלווה לא ישלם אותה כפי שהתחייב. חברים, קולגות ואפילו בני משפחה אינם מעוניינים להתחייב לשלם במידת הצורך התחייבויות של אדם אחר.
חברות מימון חוץ בנקאי המעניקות הלוואות לכל מטרה ללא ערבים מבצעות בדיקה על הלווה בכדי לוודא כי הוא מתאים לאישור הלוואה כזו. אחד הפרמטרים שנבדקים היא יכולת ההחזר של הלקוח ו/או נכסים שיש ברשותו. כל הפרמטרים הנבדקים משוכללים לתוך מודל המאפשר לחברה להעניק ללקוח את ההלוואה המתאימה עבורו על בסיס הנתונים שהעביר.

האם הלוואה ללא ערבים ניתנת בסכום קבוע?

לקוח המקבל אישור מחברת מימון ו/או בנקים להלוואה כזו, יכול לקבל סכום משתנה (עד תקרה מוגדרת), למימוש רצונותיו ומטרותיו בסכום גמיש. הלוואה לחופשה, הלוואה לסילוק חובות, הלוואה לרכב, שיפוץ דירה, הלוואה לחתונה, סגירת מינוס בבנק, השקעה בעסק או הלוואה לכל מטרה. מאלפי שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים.
ניתן לקבל הלוואה ללא ערבים ובטחונות בתנאים אטרקטיביים ובמגוון מסלולי הלוואה.

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים במימון ישיר

מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואה ללא ערבים בהיקפים שונים ולכל מטרה עד 80,000 ₪. התנאים נוחים ומשתלמים, לרבות ריבית אטרקטיבית ופריסת תשלומים עד 60 החזרים. את ההלוואה ניתן לקחת הן אונליין והן במוקד. מכיוון שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית, מדובר על מסגרת נוספת למסגרת הקיימת בחשבונות הבנק של הלווים. מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר היא חברת אשראי צרכני, אשר מספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף שנתי העולה על מיליארד ₪. ההלוואות ניתנות לכל מטרה מתוך הבנה שיש להעניק פתרון מקיף לצרכי המימון של כל הלקוחות.