סיוע במציאת רכב


  מעוניינים לרכוש רכב אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל? זקוקים לעזרה במציאת רכב? במיוחד עבורכם מימון ישיר מפעילה שירות סיוע במציאת רכב - בחינם וללא התחייבות!

   

  קניית רכב הוא פרויקט שדורש זמן וידע

  כדי לקנות רכב, צריך קודם כל למצוא את האחד שמתאים לכם, ומדובר בלא פחות מפרויקט. בסופו של דבר, אתם עומדים להשקיע כסף רב במוצר שאמור לשרת אתכם באופן המיטבי. לפיכך יש לשקול את הדברים בכובד ראש ולנהל את המהלך בצורה מושכלת – הן על מנת לצמצם סיכונים וטעויות, והן על מנת שבסופו של יום תאחזו בהגה שתפור בדיוק למידותיכם.


  מאיפה מתחילים?

  יחד עם הצורך לרכוש רכב מתעוררות גם שאלות ותהיות כמו: באיזה דגם כדאי לי לבחור? מה השוק מציע לי? מהן האפשרויות העומדות בפניי ברכישת רכב חדש או יד שניה? איזו אפשרות הכי מתאימה לי? באיזו דרך אממן את רכישת הרכב? מהי דרך המימון הטובה והמתאימה לי ביותר? ועוד. לא כולם יודעים מאיפה להתחיל ולא לכולם יש את הזמן והידע הנדרשים למצוא את הרכב המתאים ולבצע רכישה חכמה. כאן נכנסת לתמונה מימון ישיר על צוות מומחי הרכב שלה – כדי לעזור לכם למצוא את הרכב הבא שלכם.   

   

  מימון ישיר נותנת את המענה לצורך כבר מתחילת התהליך

  שירות סיוע במציאת רכב של מימון ישיר נולד מתוך הצורך של אנשים שקצרים בזמן ובידע המקצועי הנדרש למציאת רכב. במסגרת פניות של אנשים רבים למוקד החברה, נתקלנו בשאלות שונות לגבי מימון במקרה של שדרוג לרכב כזה או אחר, בקושי להחליט על הרכב המתאים, ובעיקר בקושי למצוא אותו. במקרים כאלה, מימון ישיר נכנסת לתמונה כבר בתחילת תהליך החיפוש אחר רכב ולא רק בשלב המימון. מימון ישיר משמשת לא רק כחברת מימון אלא כחברת שירות, המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך שלו בחיפוש אחר רכב וברכישתו.    

   

  למימון ישיר יש את הידע והיכולת לסייע לכם במציאת הרכב הבא שלכם

  מימון ישיר עובדת עם מאות סוכנויות הרכב וחברות הטרייד אין המובילות בשוק הרכב בישראל. כתוצאה מכך, יש לנו מידע רב על הרכבים המוצעים על ידי גופים אלה. בנוסף, כמי שמעורים בשוק הרכב, יש לנו את הניסיון הדרוש כדי לעזור לכם למצוא את הרכב שאתם מחפשים. 


  כך עובד השירות:

  •   הלקוח פונה למוקד המכירות שלנו באמצעות שיחה או השארת פרטים באתר שלנו. הוא מוסר לנציג 
      שירות הלקוחות את הפרטים הרלוונטיים: לעתים הלקוח יודע בדיוק איזה רכב הוא רוצה, ולעתים הוא 
      יודע רק באיזו קטגוריה הוא מעוניין אך אינו בקיא בהיצע הקיים בשוק. על ידי הגדרת שימושים ותקציב,
      נציגנו יוכל לעזור לו למצוא את הרכב הטוב ביותר עבורו. 

  •   לאחר בירור צרכים והתייעצות עם יועצי המימון שלנו, אנו מסייעים ללקוח לאתר את הרכבים הרלוונטיים
      עבורו, ומפנים אותו למגרשים הספציפיים שבהם רכבים אלו נמצאים. כל עוד לא נמצא הרכב המתאים 
      אנו ממשיכים לבצע פולו-אפ. במידת הצורך, ניתן לקבל מאיתנו גם הלוואה להשלמת קניית הרכב.

  השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!

  שירות סיוע במציאת רכב של מימון ישיר מוצע ללקוחותינו ללא עלות וללא התחייבות, ואינו מהווה תנאי מחייב ללקיחת הלוואה למימון הרכב דרכנו.