הרבה דברים מעסיקים את הרוצים לקנות רכב. מהדגם, הגודל וכמובן המחיר, אבל מה נמצא בראש הרשימה? הכל בכתבה


לחפש רכב זה דבר לא פשוט. הפרמטרים המכריעים איזה רכב לקנות רבים ולעיתים גם מורכבים משאלות גדולות: האם רוצים רכב משפחתי או ספורטיבי? דגם ישן או חדש? או אולי בכלל צבע ורוד זרחני או לבן שגרתי? מי מאיתנו לא מכיר את הדילמה הגדולה שעומדת לפניו רגע לפני שהוא בא לרכוש רכישה גדולה, קל וחומר כשמדובר ברכב שעלותו לא קטנה. מה מעסיק לקוחות פוטנציאלים כשהם באים לרכוש רכב? אם תשאלו את נציגי מוקד המכירות של מימון ישיר, התשובה תהיה גם וגם, אבל תורכב משאלות גדולות יותר. 
יצאנו למסע במוקד המכירות של מימון ישיר כדי לפצח את השאלה הגדולה.

9:00 בבוקר, יום ראשון, הרעש וההמולה באולם מוקד המכירות כבר גבוהים. תחילת שבוע, וכבר מכל עבר יושבים נציגי מחלקת המכירות בעמדותיהם, חמושים באוזניות וזמינים לשיחות של לקוחות המחפשים הלוואות ועזרה בקניית רכב. 

 

מוקד
 

מכל עבר נשמעים שברי שיחות, ונציגים שמנסים לעזור: "איזה רכב את מחפשת?", "מה חשוב לך ברכב?", "מה התקציב שאתה רוצה להוציא על רכב", "יד 2 או חדש"? הם רק דוגמאות לאינספור שיחות ששמענו. לא מעט דברים מעסיקים את הפונים - אבל מה הכי מעניין את המחפשים לרכוש רכב? ובכן כמו החיים, התשובה מורכבת מהרבה חתיכות שביחד מתחברות לשלם.

עזרה במציאת רכב 

חקרתם, בחנתם, דרשתם, הגיע הרגע שאתם יודעים מה אתם רוצים, אבל עכשיו הבעיה היא למצוא את הרכב המבוקש. מה עושים? אל דאגה, אתר CARWIZ מבית מימון ישיר יכול לעזור לכם עם הבעיה. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, להכניס את התקציב המשוער שתרצו להוציא, שם היצרן שאתם מעוניינים ברכב שלו, וזהו קדימה, תנו למערכת לחפש לכם.

אתר קארויז

גמישות בתנאי ההלוואה לרכישת רכב

מאז ומתמיד אחת מהבעיות שעומדות בפני הצרכנים היא גובה העלות החודשית של ההוצאות. מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה בו אנחנו פותחים את דף פירוט האשראי של החודש שעבר -ההוצאות רבות: מזון, מיסים, חינוך לילדים, חשמל, מים והרשימה עוד ארוכה. לכן לא מפתיע שהדבר שהכי מטריד את הלקוחות הוא גובה ההחזר החודשי. בדיוק בשביל זה מימון ישיר מעניקה ללקוחותיה אפשרות להחזר חודשי של עד 100 החזרים , דבר שיכול להקל על פריסת ההוצאות החודשית, ולתת אוויר מדי חודש, בלי החשש מסכום גדול שיורד בבת אחת.

יעילות וזמינות

כמו כולם, גם הלקוחות שפונים למימון ישיר מחפשים תהליכים פשוטים. זוכרים איך פעם היינו צריכים לחתום על מיליון טפסים, ולפקסס אותם? לא עוד. במימון ישיר מאמינים בתהליך דיגיטלי יעיל ומהיר, החוסך כאבי ראש מיותרים, ומעניק יעילות וכמובן זמינות בתהליך. ואם כבר דיברנו על זמינות, במימון ישיר המוטו הוא קל, מהיר ופשוט. בתחילה, המענה האנושי שזמין לכם גם בטלפון וגם בוואטאספ. ואם אתם מאלו שמעדיפים להתקדם באופן עצמי, בלי לחכות לנציגים, באזור אישי שנמצא באתר של מימון ישיר תוכלו תמיד להתעדכן ולקבל פרטים על ההלוואה לקניית הרכב שלקחתם.

זמן לטיפים

בחזרה לנציגי מוקד המכירות של מימון ישיר. 

השעה 15:30, היום עוד לא נגמר. ההמולה עדיין קיימת, עכשיו הגיע הזמן לשיחות אחר הצהריים של הלקוחות הרבים, שמנצלים את הדרך לאיסוף הילדים לשיחות עם מוקד מימון ישיר. תפסנו כמה מעובדי המוקד עם השאלה איזה טיפים הם יכולים לתת למתעניינים ברכבים: אורטל אהרן (43) שעובדת כבר שנתיים במוקד אומרת "אני חושבת שהכי חשוב זה להיות פתוחים להצעות, ולשמוע מה יש לנו להציע. צריך לבוא ממוקדי מטרה, ולהבין שמימון ישיר עוזרת ללקוחותיה במציאת רכב ללא עלות וללא התחייבות". 

לחיזוק דבריה מוסיפה בר כץ (20) שיושבת בקרבתה "אני מסכימה עם אורטל. חשוב לא להיות מקובע, לדעת שאפשר למצוא את הרכב שרציתם בלי לדעת שזה מה שחיפשת", ומסכם שי לוי (31) שעובד במימון ישיר כבר 6 שנים "חשוב להיות נוכח, להגיע למגרש פיזית ולבדוק את הרכב". ואנחנו מזכירים שזמינים בטלפון 03-7215555, בימים א' - ה' בין 16:00 ל-8:30 או בוואטסאפ. סעו בזהירות.


* אין בפרסום המידע משום המלצה או מתן ייעוץ, והמידע אינו מחליף היוועצות באנשי המקצוע הרלבנטיים. קבלת החלטה כלשהי על סמך האמור לעיל היא על אחריות הגולש בלבד. כפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מימון ישיר אינה אחראית לטיב או לתקינות הרכב שיירכש על ידי הלקוח.
מספר רישיון 54414.