לא קל לרכוש רכב, הרצון קיים, אבל המחיר לעיתים לא זול, אחת מהאפשרויות היא לקיחת הלוואה - איך מחשבים את החזר ההלוואה שלקחנו ומהם התהליכים? כל התשובות

רוצה לשדרג את הרכב הישן שלך? התיקונים מתרבים? המשפחה גדלה? או אולי הילדים מתלוננים על צפיפות במושבים האחוריים? לא חסרות סיבות לרצון להחליף את הרכב, אבל איך עושים את זה? בשנים האחרונות עם עליית המחירים בכמעט כל תחומי החיים, לא פשוט לבצע רכישות, ולכן יש קונים שמחליטים לקחת הלוואה כדי להתחדש ברכב. 

היה מטלטל בשנים האחרונות, על אף מגפת הקורונה שהפתיעה את כולנו, מספר הרכישות של הרכבים אמנם עלה (פחות הוצאות על בילויים, יותר על רכבים), ועם זאת, בשל המחסור העולמי בשבבים ובחלפים, והמחסור בשוק הרכב, כמות הרכבים קטנה מעט, למשל רק בחודש ספטמבר האחרון ראינו כי מספר הרכבים החדשים שעלו על הכביש היה קטן משמעותית מהחודשים שלפניו, אז אם עלתה לכם דרישה לרכב חדש, בואו לשמוע מה מימון ישיר מציעה לכם. 

אין צורך להסתבך עם החישובים 

פשוט וקל 

חישובים, חישובים, חישובים – רגע, לא, אין סיבה להילחץ, לא מדובר בפעולה מסובכת של חישובים מתמטיים. כדי שתדעו כמה באמת דרוש לכם להלוואה, וגם מה יהיה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, למימון ישיר יש מחשבון שיכול לעזור לכם בחישובים. המחשבון יעזור לכם להיערך מראש, ולתת לכם מושג משוער לגבי גובה ההלוואה והריבית, זאת לצד פריסה של כמה יהיה עליכם להחזיר מדי חודש. ואם הלחץ עדיין קיים, ואתם חוששים מגובה התשלום, כדאי שתדעו שבמימון ישיר תוכלו לקבל פריסה עד 100 החזרים חודשיים, והתאמה אישית של ההחזר החודשי.

חישוב מסלול – באיזה רכב מעוניינים? ישן או חדש? אם חדש, בן כמה הוא? לא, אנחנו לא מתכננים לחגוג לו יום הולדת בקרוב, אנחנו פשוט רוצים לדעת מה להציע לך. למימון ישיר יש שני מסלולי הלוואות בהתאם לגיל הרכב: רכבים חדשים עד חמש שנים ורכבים מעל חמש שנים. לפי המענה לשאלה זו נוכל לפרוס לפניכם את הצעתנו הטובה ביותר להלוואה ואת פריסת ההחזרים, שיכולה אף להגיע עד ל- 100% מימון. 

הבנה של תנאי ההלוואה והוראות ההסכם – כמו בחתימה על חוזה דירה או אפילו בחוזה נישואים...חשוב לקרוא את כל הפרטים ולהבין את כל סעיפי הסכם ההלוואה ואת תנאי ההחזר. דוגמאות לדברים שכדאי לתת עליהם דגש הם נקודות יציאה ועמלת פירעון מוקדם. לכן כדאי מאוד לקרוא את הסכם ההלוואה, וכמובן להבין אותו.

מה תקבלו במימון ישיר?

הלוואות עד 300 אלף שקל – ידוע שרכב זה לא דבר זול בכלל, חשוב לדעת שאצלנו גובה ההלוואה יכול להגיע עד 300 אלף! לכל הדעות סכום לא מבוטל שיכול לעזור לכם לרכוש  את הרכב שאתם מעוניינים בו. 

מינימום בירוקרטיה – אצלנו לא מאמינים בכאבי הראש של הבירוקרטיה, במקום זה תקבלו שירות אמין, מהיר וישיר עם מינימום מסמכים, וחתימה דיגיטלית שתחסוך לך את הצורך להדפיס דפים, לחתום עליהם ולפקסס לנו בחזרה. 

עניין של זמן – אצלנו תהליך לקיחת הלוואה פשוט, כי המוטו הוא ש'חבל על כל שניה'. ניתן לקדם את התהליך בשיחת טלפון קצרה עם נציג של מימון ישיר, בה תקבלו הצעה לסכום הלוואה ותעברו הליך לא ארוך עד לקבלת אישור ההלוואה. 

כדאי לשאול שאלות – "לֹא הַבַּיְשָׁן לָמֵד, וְלֹא הַקַּפְּדָן מְלַמֵּד" אמרו אי שם מזמן חז"ל (מסכת אבות פרק ב' משנה ה'), צדקו. יש לכם שאלה, אל תהססו, נציגי השירות של מימון ישיר זמינים לכם בטלפון 03-7215555, בימים א' - ה' בין 16:00 ל-8:30, או בוואטספ, הדברים אצלנו קורים ישיר ומהר, גם במענה.

עצמאיים בשטח באזור האישי – בחיים המודרניים של כולנו לא תמיד יש רצון או זמן להרים טלפון לנציג שירות, בדיוק בשביל זה קיים האזור האישי שמיועד לכם, ויעזור לכם לעקוב אחרי מצב ההלוואה וההחזרים ולעשות פעולות בצורה עצמאית כמו מעקב אחרי ההלוואה וגישה למסמכים ודוחות זאת בלי לחכות לנציגים. למרות שאנחנו מזכירים שזמינות היא השם השני שלנו. לכניסה לאזור האישי

נראה מלחיץ, אבל הדרך לרכב מהירה ופשוטה

סיכום

אם פעם לקיחת הלוואה הייתה מסורבלת וקשה, כרוכה בהרבה מסמכים וחודשים של המתנה מייגעת, עם הרבה חששות של חוסר שקיפות, כיום הדברים שונים. לא עוד אי ידיעה – היום אפשר להיערך מראש. לחשב עם מחשבון את גובה ההלוואה והריבית המשוער - המידע נמסר בשיחה, יועצי המימון זמינים - הדברים השתנו. גם אם נראה שלקיחת הלוואה היא דבר מפחיד ומאיים, באנו להרגיע, מימון ישיר איתך לאורך כל הדרך משלב מציאת הרכב, ההתלבטות ועד קבלת הרכב.


* אין בפרסום המידע משום המלצה או מתן ייעוץ, והמידע אינו מחליף היוועצות באנשי המקצוע הרלבנטיים. קבלת החלטה כלשהי על סמך האמור לעיל היא על אחריות הגולש בלבד. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. 

מספר רישיון 54414.