דברו איתנו ב-WhatsApp
דברו איתנו ב-WhatsApp
מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

לקבל הלוואה במהירות לרכישת רכב מאדם פרטי

לקבל הלוואה במהירות לרכישת רכב מאדם פרטי


חדשנות בתחום המימון לרכב של מימון ישיר. בזכות יכולת טכנולוגית ייחודית וניסיון רב שנים מהיום ניתן לקבל במהירות הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי.

קבלו תרחיש:  חסכתם חודשים ארוכים, עבדתם ונמנעתם מהוצאות מיותרות ועכשיו סופסוף צברתם מספיק כסף כדי לקנות את המכונית שרציתם מזה המון זמן. כמו ישראלים רבים אחרים אתם מבינים שהאופציה הנכונה ביותר עבורכם היא לקנות רכב מאדם פרטי, היות וצריך לחכות חודשים ארוכים לדגמים החדשים המבוקשים.  
עכשיו אתם עומדים מול מציאות חדשה. הבונבוניירה שלכם תעלה יותר ממה שתכננתם להוציא ואין לכם מספיק תקציב כדי לסגור את העסקה. אפשר לוותר, לחסוך עוד כמה חודשים ולקוות לטוב. אפשר לחזור לבנק ולהגדיל עוד יותר את האובליגו בחשבון הסחוט ממילא או שאפשר להשתמש בכלי של מימון ישיר "הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי". 
מימון ישיר מאפשרת, בתהליך טכנולוגי מהיר, לקבל אישור על הסכום שחסר או לחילופין לקחת הלוואה על סכום גדול יותר ולהשאיר אצלכם בכיס את התקציב שחסכתם במשך זמן רב. אישור תוך פחות משעה להלוואה שיבטיח לכם שלא יחטפו לכם את המכונית שכל כך הרבה זמן חלמתם עליה.
לא מדובר ב"סתם" הלוואה, אלא מריכוז משאבים וידע משנים רבות של ניסיון בענף הרכב אשר תרמו לפיתוח של כלי מימון חדשני שנותן שקט נפשי לשני הצדדים. איך? זוכרים את המתח הזה מה בא קודם? התשלום או העברת הבעלות? כמה סיפורי אימה יש, לשני הצדדים, לספר רק על הנקודה הזו בזמן כשהכספים מחליפים ידיים ופתאום אין תקשורת בסניף הדואר ואי אפשר להעביר בעלות או שהבעלות עברה ועד שהכסף מופיע בחשבון עוברות 24 שעות מורטות עצבים. פה מימון ישיר נכנסת לתמונה עם העברת כסף תוך 24 שעות לחשבון הבנק, לפני העברת בעלות. 
יש בשוק לא מעט כלי מימון מסוגים שונים. אבל יש רק גוף אחד המתמחה ספציפית בעולם הרכב. זאת חברת מימון ישיר עם הכלים והיכולת לבנות לכל אחד הלוואה מותאמת אישית ליכולת ההחזר שלו. כל פניה מקבלת מענה אנושי מיועצי המימון של החברה אשר מבצעים בירור צרכים מדוייק לכל לקוח ומתאימים את מסלול המימון לצרכים הייחודיים שלו. למימון ישיר יש יכולת לבדוק את ההיסטוריה של המכונית שבלב העסקה ועם זמן תגובה מהיר יותר מהבנקים כדי שלא תפספס את המכונית שלך בשוק בו יש כל-כך הרבה קונים להוטים.
קחו למשל את טל (מהנדס שכיר בחברת תשתיות מבוססת) שהחליט למכור את הסקודה אוקטביה המזדקנת שלו ולעבור לרכב פנאי שיוכל לטייל גם בשטח עם המשפחה. אחרי בדיקה והתייעצות עם חברים מהמילואים הוא החליט לחפש סובארו פורסטר ספורט משנת 2019. 
המחירון של הרכב (יד ראשונה עם 45,000 קילומטרים בלבד) אחרי שיקלול עומד על 155,000 שקלים. סכום נאה בהחלט המבטא את הביקוש הרב לרכבי פנאי בעלי יכולת שטח. אבל לטל יש רק 45,000 שקלים מהסקודה העתיקה שלו. והוא יודע שהפורסטר של יוסי, בואו נדייק ד"ר יוסי, לא הייתה אפילו פעם אחת בשטח וכי הדוקטור מטפל בה באדיקות. חבל לו לפספס אותה. 
בפניה מהירה למימון ישיר החברה בודקת את דירוג האשראי של טל ומתאימה את ההלוואה באופן הטוב ביותר ליכולת ההחזר שלו. במקביל טל מעביר את פרטי הרכב למימון ישיר כדי לבדוק את פרטי הרכב ולוודא שאינו משועבד או מעוקל ופרמטרים נוספים. האישור להלוואה מגיע במהירות, ובאותו הרגע טל וד"ר יוסי יכולים ללחוץ ידיים. תוך 24 שעות הכספים מועברים לחשבון של טל – והפורסטר עובר בעלות לטל ומתחיל חיים חדשים כרכב ההרפתקאות המשפחתי.


אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד מימון ישיר, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.