ללא עלות, מוצאים לך רכב!

מחפשי רכב בימים אלו יסכימו שתהליך חיפוש ומציאת הרכב הפך למורכב מאוד. השוק עבר טלטלה בשנים האחרונות. ממצב של היצע קטן, וביקוש גדול לצד תחושה של מרדף אחרי רכב לפני שיירכש ע"י מישהו אחר, למצב בו השוק התמלא במגוון של כלי רכב חדשי, כניסה של רכבים חשמליים לשוק והתעוררות של הצרכנים. המידע נגיש באתרים שונים, המלצות וחוות דעת מפורסמות בקבוצות במדיות החברתיות ועדין יש תחושה שכדי למצוא את הרכב נכון, זאת עבודה לא פשוטה.  

שירות חינמי חדש של מימון ישיר מאפשר לכם לקבל עזרה במציאת המכונית שלכם בעזרת שילוב חדשני של אלגוריתם חכם ונציג שמבין עניין.

 

הגיע הרגע בו אתם מבינים שצריך להחליף את המכונית המשפחתית. היא כבר עשתה את שלה, החשש מתקלות יקרות מתחיל לכרסם בכם וצריך לקבל החלטה. אחרי ביקור בכמה אולמות תצוגה מתגלה המצב של השוק שבו עליכם להמתין חודשים ארוכים לרכב החדש שיגיע. לפעמים אפילו תחת חוזה של "הזמנה מותנית" ללא ידיעה אמיתית מה יהיה המחיר הסופי של הרכב.

באופן טבעי המחשבה נודדת לרכבי יד שניה. אבל מהיכן לרכוש את המשומשת? ממוכר פרטי? ממגרש טרייד אין של יבואן או מחברת ליסינג או אפילו סוחר רכב שהחבר מהמילואים המליץ עליו כבר לפני שנים? איפה בכלל אפשר למצא את המכוניות המשומשות הטובות ביותר? היום צריך להיות זריזים כדי לאתר ולתפוס מכונית יד שניה טובה.

 

איך עושים את זה?

הדרך הטובה ביותר למצא את המכונית הבאה שלכם היא במפתיע חינמית לגמרי. יועצי המימון של מימון ישיר מכירים היטב את השוק. בשיחת בירור הצרכים קצרה ביותר, יחד עם היכולת של מערכת הבינה המלאכותית הייחודית של החברה תוכלו למצוא את המכונית המתאימה ביותר בצורה קלה.

 

נתונים כמו המצב המשפחתי, אזור המגורים, אופי השימוש ברכב ומספר הקילומטרים השנתי, הם רק חלק מהפרמטרים הרבים שהמערכת המשלבת אדם ובינה מלאכותית לוקחים בחשבון. בנוסף גם הבקשות המיוחדות שלכם ייבחנו.

 

יועצי המימון של מימון ישיר מחוברים למאגר של מאות מגרשי מכונית ברחבי הארץ. במהלך השיחה יוכלו להפנות את הלקוח למגרש בו עשוי להמתין רכב המתאים לפרופיל שלכם או להציע לו חלופות דומות.
 

יועצי המימון של מימון ישיר  

תוך זמן קצר אתם כבר בדרך למגרש לראות את המכונית שמתאימה לכם עם המימון המאושר. מעכשיו כבר לא צריך לדמיין. עוד לפני שהשמש שוקעת אתם כבר נוהגים ברכב החדש להראות למשפחה. לזה אנחנו קוראים מאצ'.

 

היכולת לתת שירות עזרה במציאת רכב מסתמכת בין השאר על בסיס מידע רחב מאוד על עסקאות בשוק הרכב הישראלי. היכולת לחזות מראש איזה מכונית תתאים ללקוח בפרופיל מסוים, היא מדויקת וחוסכת זמן רב. לזה יש להוסיף את מאגר כלי הרכב העומדים למכירה וגם את תהליך בירור הצרכים האנושים של יועצי המכירה. כל זה יחד יוצר משפך המכון באופן המדויק ביותר לדרישות הלקוח.


מימון רכב 

דוגמה לכך יכולה להיות מצב שבו אתם הקונים מגדירים "תנאים מוקדמים". אלו יכולים להיות: שהמכונית לא תהיה בת יותר משלוש שנים, שלא עברה יותר מ-100 אלף קילומטרים או שלא תהיה עם יותר מבעלים קודמים אחד. זו כמובן רק דוגמה – כל אחד יכול להחליט בעצמו מה חשוב לו ועל מה אינו מוכן להתפשר.

 

 

 

מה לגבי המימון לרכב?

אבל רגע! כבר מצאתם את המכונית המתאימה ביותר, מה לגבי המימון לרכב? יועץ המימון ימשיך את התהליך ויבנה יחד אתכם את תכנית המימון המתאימה ביותר. התאמה אישית ליכולת ולצרכים של כל לקוח. בעולמות היוקרה של מותגי הפרמיום, תוכלו לקבל מימון של עד 300 אלף שקלים ותופנו למגרשים המתאימים ביותר כדי לפגוש שם את המאצ' המושלם.

 

הכתבה כוללת תוכן שיווקי מטעם מימון ישיר. אין בפרסום המידע משום המלצה או מתן ייעוץ, והמידע אינו מחליף היוועצות באנשי המקצוע הרלבנטיים. קבלת החלטה כלשהי על סמך האמור לעיל היא על אחריות הגולש בלבד.

 

אי עמידה בפירעון הלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. מימון ישיר אינה אחראית לטיב או לתקינות הרכב שיירכש על ידי הלקוח.