כל מה שרציתם לדעת על לקיחת הלוואה לצורך רכישת רכב מסוכנות רכב

אנחנו כבר יודעים שרכישת רכב ואחזקתו נחשבים לעסקה והשקעה יקרה, אך עם זאת רבים מאיתנו רואים בהחזקת רכב רכיב חשוב בעצמאות שלנו וביכולת להתנייד לכל מקום ובכל זמן, בייחוד בעולם הדינמי של היום. 

אם כן, כחלק מהמחשבה והתכנון המקדימים לרכישת רכב חדש, ועקב ההוצאה הכספית הגבוהה הצפויה, אנחנו בדרך כלל מחפשים דרך לממן את העסקה, כך שיתאפשר לנו לרכוש את הרכב האופטימלי עבורנו מבלי להתפשר על נראות, על חווית נהיגה וכמובן על בטיחות. 

מתוך צורך זה, הלוואה לצורך רכישת רכב הפכה להיות פעולה נפוצה מאוד בישראל, ובשוק הלוואות הרכב נוכל למצוא שפע של שחקנים, החל מבנקים וחברות אשראי ועד לחברות ליסינג. 

בהקשר לזה, עוד תופעה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות הינה שיתוף פעולה של חלק מן הגורמים הפיננסים המלווים עם סוכנויות הרכב השונות. אז איך קרה שסוכנויות הרכב הפכו לגורם מתווך בתהליך לקיחת הלוואה?  

ראשית נפתח בזה שלסוכנויות הרכב יש את היכולת והמומחיות הדרושה לעזור לכם למצוא בדיוק את הרכב שאתם מחפשים. יועצי הרכב במגרשי המכוניות הם לרוב אנשים שחיים ונושמים את עולם הרכב ומתעסקים בו שנים רבות, תהיו בטוחים שהם הראשונים לדעת על כל רכב במלאי, על כל שדרוג ועל כל דגם חדש שעולה על הכביש.

נוסף למקצועיות, כמובן שהשירותיות של נציגי הסוכנויות היא עוד מעלה שנזקפת לזכותם. כמעט כל סוכנות רכב חורטת על דגלה להיות בית ללקוחותיה, זאת לרוב בעקבות הקשר האישי שנוצר במסגרת הליווי הצמוד בחיפוש אחר הרכב המתאים לכם. כמובן שהשירות לא נגמר במעמד הרכישה ואם אתם נתקלים בבעיה כלשהי, תרגישו שיש לכם מקום בטוח ומהימן לחזור אליו ולקבל ייעוץ אישי ויעיל.  

יתרון נוסף לסוכנויות הרכב הוא המחיר. סוכנויות רבות מציעות גם רכבי יד שניה שהם כמובן זולים באופן משמעותי מרכב חדש וגם ערכם נשחק פחות, וכן מציעות רכבי "0 קילומטר" במסגרתם רוכשים רכב חדש לגמרי במחיר מופחת – לפעמים גם עד 30% פחות. 

בהזדמנות זו נזכיר שמימון ישיר משתפת פעולה עם יותר מ-1,000 מגרשים וסוכנויות רכב פרטיות בפריסה ארצית. במסגרת שיתופי פעולה אלה, מימון ישיר יכולה לסייע לכם לאתר את הרכב המבוקש, וכן – במידה ותמצאו זכאים לכך – תאפשר לכם קבלת הלוואה בתהליך פשוט, יעיל וידידותי. איך זה עובד? 

פונים למוקד הרכב הטלפוני של מימון ישיר ומוסרים פרטים על המכונית הרצויה כולל התקציב הכללי וסכום המקדמה שביכולתכם לשלם. לאחר מכן, נציג שירות ייצור קשר עם נציגי הסוכנות במגרשי המכוניות, הם יאתרו את הרכב המתאים לכם ויתאמו עמכם פגישה. בשלב הבא, תוכלו להגיע למגרש קרוב לביתכם, לבחור רכב מתוך האפשרויות הקיימות ולהשלים את תהליך הרכישה. את ההלוואה תוכלו לקבל באופן מידי בעזרת אנשי השטח במגרש, כך שתוכלו לחזור הביתה כבר באותו היום עם הרכב שבחרתם.

לסיכום, לאור דברים אלו אין ספק ששיתוף הפעולה של הגורמים הפיננסיים המלווים עם סוכנויות הרכב מוכיח עצמו כיעיל, ידידותי ורלוונטי, ובהחלט עשוי להקל על התהליך הלא פשוט של רכישת רכב חדש. 

 

للعربية انقر هنا

 

 אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד מימון ישיר, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.