הלוואות קטנות – המטרה מקדשת את האמצעי

הלוואה קטנה ומהירה יכולה לסגור חור טורדני במינוס ולאפשר לכם מרווח נשימה כלכלי. לפעמים, הלוואה קטנה יכולה גם לסייע בשיפור איכות החיים שלכם ובהשגת יעדים שונים, לדוגמה: יציאה לחופשה משפחתית איכותית, שיפוץ הדירה שנדחה כבר במשך שנים מטעמים של חוסר תקציב, החלפת רכב ישן בחדש כי באמת שכבר הגיע הזמן, מימון בר-בת מצווה או כל אירוע משמח אחר. לפעמים פשוט חסר קצת כסף שאפשר להשלים בקלות. 

הלוואה קטנה מהירה וסגרתם עניין 

כאנשים מן הישוב, מן הסתם אתם מנהלים את תקציבכם הכלכלי בצורה מסודרת פחות או יותר, בהתאם להערכת הכנסות והוצאות חודשיות קבועות. אם אתם מעוניינים לחרוג מעט מהתקציב לצורך מטרה כלשהי כדוגמת אלו שתוארו לעיל, ישנן דרכים שונות לעשות זאת. לעיתים ניתן להשתמש בכרטיס האשראי ולפרוס את התשלומים לאפשרות המקסימלית ולהחזר חודשי בגובה שבו תוכלו לעמוד. הדבר אפשרי כל עוד ההוצאה הכספית הנדרשת לכם עומדת בגבולות מסגרת האשראי שלכם. כשמדובר בהוצאה שכרטיס האשראי מסרב לכסות – הלוואות קטנות ומיידיות הן אלטרנטיבה יעילה ונוחה. הלוואה קטנה כזו מהווה פתרון אידיאלי לכל מי שזקוק בדחיפות לסכום כלשהו שאינו גרנדיוזי ושאפשר להחזירו בקלות יחסית.

הלוואות קטנות מיידיות – מי נותן? 

עם השנים ועם התמורות הכלכליות שחלו בעולם ובמשק הישראלי, שוק ההלוואות הרחיב את פעולתו ואת האפשרויות הגלומות בו. כיום, ישנם גופים חוץ בנקאיים רבים המציעים שלל הלוואות בסכומים ובתנאים שונים, וביניהן כמובן גם הלוואות קטנות. בין הגופים הללו נמנות חברות מימון, חברות אשראי וחברות ביטוח. 

היתרונות של הלוואה קטנה חוץ בנקאית

תהליך מתן הלוואה בבנק יכול להיות ארוך ומסורבל, ולכלול הצגת מטרות, הצגת הכנסות, ערבים ובטחונות. כל זה ממש מיותר כשמדובר בלקיחת הלוואה קטנה, בעיקר אם לוקחים בחשבון גם את העמידה בתורים ואת מילוי הטפסים למיניהם. כמו כן, אישור ההלוואה בבנק עלול לקחת זמן רב, וכאשר הצורך הוא מהיר הרי שמדובר בברכה לבטלה. 
קבלת הלוואה קטנה מגוף חוץ בנקאי ניתנת למימוש תוך זמן קצר, בלי ערבים ובטחונות. למעשה אפשר לקבל אותה בשיחה טלפונית או אונליין באינטרנט תוך מספר דקות. כמו כן, תוכלו ליהנות מפריסת תשלומים המתאימה ליכולת ההחזר שלכם. ההלוואה מתווספת למסגרת הקיימת בחשבון הבנק שלכם.

מימון ישיר להלוואה קטנה

חברת מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואות קטנות מהירות בתנאים נוחים ומשתלמים: אונליין, באישור מהיר, בהחזרים נוחים ובלי בירוקרטיה מתישה. 
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני, הנמנית על קבוצת ביטוח ישיר. החברה מספקת ללקוחותיה הרבים הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של למעלה ממיליארד ש"ח בשנה לכל מטרה הנדרשת להם: לחתונה או כל שמחה אחרת, לרכישת דירה או שיפוצה, ללימודים, לרכישת רכב ועוד. גם הלוואה קטנה במסגרת החברה תותאם בדיוק ליכולות ההחזר של הלקוח. הלוואות מימון ישיר ניתנות בריבית אטרקטיבית ובתנאים מיטיבים. הרעיון הוא לתת פתרון מהיר, פשוט ונוח לצרכי המימון של כל אחד ואחת.