לשכירים רבים בישראל יש צורך בהלוואות

גם אם אתם עובדים כשכירים במקום עבודה קבוע ולאורך שנים, גם אם אתם מחתימים כרטיס מדי יום, והמשכורת נכנסת לחשבון באותו יום מדי חודש – קורה שאתם זקוקים להלוואה. יציבות תעסוקתית היא פרמטר חשוב בחיים, ושכירים אכן נהנים מביטחון כלכלי מסוים, אך מאידך פעמים רבות המשכורת החודשית של שכירים במשק בקושי מספיקה לכיסוי ההוצאות היומיומיות השגרתיות: משכנתא, חשבונות, קניות לבית, דלק ועוד. ומה קורה כשעל הפרק עומדים פרויקטים גדולים יותר כגון טיול לחו"ל, שיפוץ בית, רכישת רכב, אירוע משפחתי וכיו"ב? ברוב המקרים, לא ניתן לממן הוצאות כאלה בעזרת המשכורת החודשית.  
זאת ועוד, כפועל יוצא מיוקר המחיה, שכירים רבים מנצלים עד תום את מסגרת האשראי שלהם בבנק ומוצאים את עצמם במינוס נצחי. כדי לסגור את המינוס, לשלם חובות או לממן הוצאות מיוחדות כמתואר לעיל, רבים מהם נעזרים בהלוואות.  

הלוואות לשכירים אפשר לקבל מגופים שונים

לווה שכיר הוא לרוב לקוח מבוקש על ידי גוף המימון, שכן היציבות והקביעות התעסוקתית שלו מעידה על יכולת החזר בטוחה וחלקה. כאשר שכיר פונה לבנק לבקש הלוואה, לרוב הבנק יבדוק אם המשכורת שלו מגיעה ממקור אחד או יותר, האם מדובר בהכנסה קבועה המתקיימת לאורך זמן רב, ואיך השכיר מנהל את חשבון הבנק שלו. זאת על מנת לוודא שמדובר בלקוח אמין שיעמוד בהחזרים הכספיים. עם זאת, לעיתים הבנק יכול להקשות במתן הלוואה לשכירים, וקורה שהתהליך מול הפקידים כרוך בבירוקרטיה מעייפת. ישנם גם מקרים בהם השכירים עצמם אינם מעוניינים או יכולים לבקש הלוואה מהבנק, אם בשל חוסר רצון לפגוע במסגרת שלהם, ואם מאחר שזו כבר מנוצלת על ידם. במצבים כאלה הרבה יותר נוח ומשתלם לפנות לגופים אחרים לצורך קבלת הלוואה. 

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים 

ישנם עובדים שכירים שמקבלים הלוואות ממקום העבודה שלהם, כאשר ההחזר יורד ממשכורתם החודשית. אך לא כל מקום עבודה שש לכך ולא כל עובד מעוניין בסידור כזה. במקרים רבים ובעיקר כשנדרשות הלוואות מיידיות לשכירים, אלו יעדיפו לפנות לחברות מימון פרטיות, שרובן מספקות הלוואות לשכירים ללא ערבים ואפילו באמצעות שיחה טלפונית או אונליין. 

החזר ההלוואה במחשבה תחילה

אם אתם שכירים שעומדים לבקש הלוואה, כדאי לכם לחשב את סכום החזרי ההלוואה החודשיים בהתאם לנקודות הבאות: גובה המשכורת שלכם, הוצאות חודשיות שוטפות, הוראות קבע שיורדות מחשבונכם, חיובים חודשיים מוערכים בכרטיסי האשראי ובחשבון הבנק ועוד. כך תוכלו לבנות תכנית החזרים ריאלית, שלא תכביד עליכם ולא תהפוך את ההלוואה לנטל כספי.  

יתרונות הלוואה לשכירים באמצעות חברת מימון

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון 


מימון ישיר לשכירים

בחברת מימון ישיר תוכלו לקחת הלוואה חוץ בנקאית לשכירים עד סך של 80,000 ₪, באישור מיידי ובלי בירוקרטיה.  
מימון ישיר המשתייכת לקבוצת ביטוח ישיר הינה חברת אשראי צרכני, המספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף שנתי העולה על מיליארד ₪. ההלוואות ניתנות למגוון מטרות כמענה לצרכי המימון של כל אחד ואחת. הלוואות מימון ישיר הניתנות בריבית אטרקטיבית, מהוות אלטרנטיבה נוחה ומוצלחת להלוואות בנקאיות.