מתכננים ירח דבש, חופשה שרציתם לקחת מזמן או שאתם זקוקים לסכום כסף לשיפוץ הבית? אנשים רבים נעזרים בהלוואה לכל מטרה למימון הוצאה גבוהה חד פעמית או כדי לסגור את המינוס בבנק, במיוחד כאשר התהליך לקבלת הלוואה כיום הוא פשוט, מהיר וללא בירוקרטיה רבה ומסובכת. מהי הלוואה לכל מטרה? האם היא מתאימה לצרכים שלכם? כיצד מבררים מה התנאים לקבלה? מה חשוב לבדוק לפני התחייבות להלוואה לכל מטרה? ננסה לענות על כל השאלות האלה במאמר שלפניכם.

 

הלוואה לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

הלוואה לכל מטרה כשמה כן היא - הלוואה הניתנת לכל מטרה שהיא. סכום ההלוואה המקסימאלי ויתר תנאי ההלוואה וביניהם מספר תשלומי ההחזר המקסימאלי, נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים שעל בסיסם נקבעת היכולת הפיננסית של הלווה. ברוב המקרים, כספי ההלוואה מועברים ישירות לחשבון הבנק של הלווה (בניגוד להלוואות אחרות שמעמידה למשל מימון ישיר – כדוגמת הלוואה לרכישת רכב שבה מועבר סכום ההלוואה ישירות לסוכנות ממנה נרכש הרכב). 

בעבר הבנקים היו הגופים העיקריים שהעמידו הלוואות, אבל כיום קיימות חברות אשראי חוץ-בנקאיות נוספות המפוקחות על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון אשר מציעות גם הן הלוואות לכל מטרה. בחלק מהמקרים, התנאים של חברות אלו אף אטרקטיביים יותר מאלו המוצעים על ידי הבנקים ותהליך נטילת ההלוואה פשוט יותר. 

בשנים האחרונות ביססו גופים חוץ בנקאיים שונים את מקומם כאלטרנטיבה בולטת בשוק האשראי בישראל והם מציעים הלוואות חוץ בנקאיות למגוון רחב של מטרות - הלוואה לסגירת המינוס בבנק, הלוואה ללימודים, הלוואה לשיפוץ, הלוואה לחופשה ועוד. אחד היתרונות המשמעותיים של חברות אלו הוא שהן מאפשרות לקחת הלוואה בעזרת נציגים טלפוניים או אפילו אונליין, ללא צורך בתיאום פגישה פרונטלית. מבחינת התנאים לקבלת ההלוואה, אלה משתנים בין חברה לחברה ותלויים בגורמים ופרמטרים שונים - סוג ההלוואה, גובה הסכום, מספר התשלומים, יכולת ההחזר של הלווה, האם ההלוואה ניתנת כנגד בטחונות ועוד. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על מסלולי ההלוואה האפשריים, מומלץ להשתמש במחשבון הלוואה לכל מטרה שעומד לרשותכם.

שוקלים לקחת הלוואה לכל מטרה? הנה כמה טיפים:

1. עשו את שיעורי הבית - לפני לקיחת ההלוואה, כדאי לבדוק מה הסכום שאתם באמת צריכים, מה גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו ולאיזו תקופה תרצו לקחת את ההלוואה.
2. השתמשו בבטחונות - אם יש לכם נכסים, חסכונות או בטחונות, כדאי לציין זאת כשאתם מגישים בקשה לקבלת הלוואה. סביר להניח שתוכלו לקבל תנאים טובים יותר.
3. בדקו את התנאים - קיבלתם הצעה להלוואה? מומלץ לעבור על תנאי ההלוואה ותנאי ההחזר בתשומת לב, לוודא שאתם מבינים אותם ושהם מתאימים לכם כמובן. 

הלוואה לכל מטרה במימון ישיר

מימון ישיר מציעה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, בסכום של עד 80,000 ש"ח ובפריסה נוחה של עד 60 תשלומים (בכפוף למדיניות החברה ונהליה). תהליך לקיחת ההלוואה הוא מהיר ופשוט ואפשר לבצע אותו דרך המוקד הטלפוני או באתר בכמה דקות. מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר מספקת הלוואות בהיקף שנתי של מעל מיליארד ש"ח. ההלוואות ניתנות לכל מטרה וללקוחות כל הבנקים.