מהי הלוואת אקספרס?

הלוואת אקספרס כשמה כן היא, הלוואה מהירה ודחופה שניתן לקחת אותה בו ברגע. כיום ניתן לקבל הלוואות אקספרס מגופים שונים, ואפילו לבצען אונליין באתרי האינטרנט. הלוואות אקספרס מתאימות לאנשים אשר נדרשים לכסף בו במקום, כאן ועכשיו, אינם מעוניינים ללוות כסף מחברים או בני משפחה, ואין להם זמן או רצון להתרוצץ ממקום למקום, לעמוד בתורים בסניף הבנק, להמציא אישורים ולמצוא ערבים. אנשים אלה יעדיפו להשתמש בשירות של הלוואות אקספרס המאופיין בהליך פשוט, מהיר ונוח. 

הסיבות ללקיחת הלוואת אקספרס

אנשים רבים נתקלים במהלך החיים במצבים בהם נדרש להם סיוע כספי ללא דיחוי: נסיעה דחופה או לא צפויה, רכישת רכב במקום רכב ישן שחייבים להחליף, טיפול רפואי דחוף, פירעון חוב, שיפוץ הכרחי בדירה ועוד. לעיתים מדובר בהוצאה בלתי צפויה שנוחתת פתאום בפתח או בחודש ספציפי שבו היו הוצאות חריגות. לפעמים מתחייבים לתשלום כלשהו על סמך הכנסה שאמורה להיכנס לחשבון הבנק וזו מתעכבת. בכל המצבים האלו ובעוד רבים כדוגמתם, לרבות צורך מיידי לסגור מינוס בבנק - הלוואות אקספרס מהוות פתרון המסייע לצאת ממצב פיננסי בעייתי. 

יש הלוואות אקספרס שונות – מומלץ לבדוק ולהשוות 

כיום ניתן לקבל הלוואות אקספרס מגופי מימון שונים: בנקים, חברות אשראי ומקורות חוץ בנקאיים למיניהם. בחלק מהמקרים ניתן כאמור לסגור הלוואה כזו ברגע באמצעות הטלפון או דרך אתר האינטרנט של הבנק או חברת המימון. עם זאת, וחרף הדחיפות, מן הראוי לא להיחפז, לבחון כל הצעת הלוואה כזו לגופה ולא להיכנס למחויבות בצורה פזיזה. כל הלוואת אקספרס שונה מן האחרת בתנאיה, בגובה הריבית, בפריסת תשלומי ההחזרים, בנקודות היציאה שלה ובפרמטרים אחרים. לפיכך, חשוב לבצע השוואה יסודית ומקיפה לפני שנכנסים להתקשרות פיננסית עם בנקים או עם כל גוף מלווה אחר. תמיד יש מקום להתייעץ עם אנשי מקצוע ואף ניתן להיעזר במחשבוני החזר הלוואה ולחשב בצורה מדויקת את ההחזר החודשי כדי לוודא שהוא מתאים לכם ושתוכלו לעמוד בו. לרוב, ניתן לתכנן כך מראש גם תרחישים של פירעון ההלוואה לפני המועד. 

יתרונות הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות 

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון 

קבלת הלוואה אקספרס ממימון ישיר

חברת מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואות אקספרס והלוואות רגילות בסכומים המגיעים עד לסך של 80,000 ₪. ההלוואות הניתנות על ידי החברה מאופיינות בתנאים נוחים ומשתלמים ללקוחות. כך לדוגמה, הלוואת אונליין אשר ניתנת באישור מיידי ללא כל סרבול בירוקרטי, בלי צורך בהצגת ערבים, ובפריסה נוחה שיכולה להגיע עד 60 תשלומים – הכל בהתאם להחלטתכם האישית ועל פי יכולת ההחזר שלכם. 
מימון ישיר המשתייכת לקבוצת ביטוח ישיר הינה חברת אשראי צרכני ידועה ואמינה. החברה מספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של יותר ממיליארד ש"ח בשנה. ההלוואות ניתנות למכלול מטרות על פי צרכי הלקוחות: למימון אירועים כמו חתונה או בר-בת מצווה, לתשלום לימודים אקדמיים, לרכישה של דירה חדשה או לשיפוץ בית, לקניית רכב או אופנוע, למימון נסיעה לחו"ל ועוד. הגמישות והנגישות ללקוחות נועדה לתת פתרון מקיף לצרכי המימון העולים אצל אנשים שונים בשלבים שונים בחייהם. הלוואות מימון ישיר לרבות הלוואות אקספרס, ניתנות בריביות אטרקטיביות ומספקות אלטרנטיבה נוחה להלוואות בנקאיות.