הדרך הנוחה והמהירה למציאה ולקניית רכב  

אנו במימון ישיר עובדים עם חברות הטרייד-אין המובילות בשוק, לכן נוכל לעזור לכם למצוא את הרכב שאתם מחפשים וגם לקנות אותו עם הלוואה לרכב של עד 200,000 ₪ ועד 100% מימון. 

 

  לקבלת מימון לרכב >>

מעוניינים ברכישת רכב חדש או רכב יד שניה וזקוקים לכסף זמין לרכישתו? היום יותר מתמיד, קל לקבל מימון לרכב שאתם שוקלים לרכוש, בתנאים נוחים ואף מועדפים. כבר תקופה ממושכת שקבלת הלוואה לרכב חדש או יד שניה הפכה למשימה הקלה לביצוע. בכל מקרה מדובר על אחת מהרכישות המשמעותיות שתבצעו בחייכם ולכן מחייבת תכנון וחשיבה באשר לאופן המתאים ביותר עבורכם לביצוע הרכישה.

 

מעוניינים בהלוואה לרכב חדש או הלוואה לרכב יד שניה ?

הלוואה לרכב חדש מאפשרת ליהנות מחוויית נהיגה באוטו שנבחר בדיוק לפי בחירתכם מבחינת סוג הרכב, הדגם, המפרט הטכני, בחירת הצבע ורמת האבזור. הוא מעניק שקט נפשי עם "0" קילומטרים וללא תקלות. 

מימון לרכב יד שניה מתאים יותר לאוכלוסייה המעוניינת להימנע מירידת ערך משמעותית המאפיינת כלי רכב חדשים, המחירים אטרקטיביים ושוק כלי רכב יד שניה מספקות לרוכשים מבחר גדול מאוד של מכוניות יד שניה חדשות יחסית.
 

יש יתרונות לכל אחת מהחלופות וההחלטה נשארת בידי הקונה.

 לפני נטילת ההלוואה, עליכם לוודא כי הנכם מודעים לתנאיה, לרבות תנאי ההחזר. לכן, לפני קבלת ההלוואה, בדקו מה הסכום האמיתי הנחוץ לכם לצורך רכישת הרכב ששקלתם לרכוש, מה גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, מהי תקופת ההחזר המתאימה לכם והאם יתר תנאי ההלוואה נוחים ואטרקטיביים עבורכם. לנוחיותכם, ניתן להיעזר ב מחשבוני הלוואה בהם מכניסים מידע בסיסי על הסכום הדרוש לכם כעת ותקבלו את המידע אודות מסגרת ההלוואה האופציונאלית.

מימון לרכב 

כל רכב באשר הוא מגיע לסכומים גבוהים שלא כל אחד יכול לממן מהון עצמי.
לכן כמעט כל העסקאות בתחום מבוצעות כאשר הקונה משלם סכום כסף מוסכם במזומן ואת היתרה בפריסת תשלומים במסלול שנבחר על ידו. מרבית רוכשי המכוניות אינם משלמים עבור הרכב במזומן, אלא בוחרים באחת מאפשרויות המימון לרכב. ההלוואה לרכב יכולה להיות באמצעות חברת מימון חוץ בנקאי, הלוואה מהבנק, מימון מהיבואן או חברת ליסינג. למעשה, קבלת הלוואה לרכב כבר אינה פרויקט מסובך אלא תהליך קצר ופשוט, בדומה לקבלת הלוואה למטרות אחרות. את ההלוואה לרכב מקבל הקונה מגוף מממן המעניק לו הלוואה לרכב בתמורה להחזר ההלוואה.
 

הלוואה לרכב על ידי מימון חוץ בנקאי  

חלק מחברות המימון חוץ בנקאי, מאפשרות לקבל מימון לרכב יד שניה עד 200,000 (!) או עד 100% משווי הרכב המבוקש במסלול מימון נוח, באישור מיידי לרכישה ובתנאים אטרקטיביים.

היתרון הגדול של מימון לרכב על ידי מוסד פיננסי חוץ בנקאי מתבטא בכך שההלוואה אינה משפיעה על מסגרת החשבון של הלקוח בבנק, אינה מכבידה עליו ואינה תלויה בו.

בנוסף, אישור הלוואה לרכב למתאימים, מהירה מאוד בהשוואה למוסדות בנקאיים ולעיתים אינה מחייבת החתמת ערבים לצורך קבלת ההלוואה.

חברות מימון חוץ בנקאי כמו מימון ישיר, אינה מגבילה את הרוכש בסוג הרכב או אם הוא 'חדש מהניילונים' או יד שניה ואף מציעה הסדרים עם יבואנים וסוכנויות רכב עצמאיות. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה לרכב חדש או לרכב יד שניה עד 200,000 ₪ בהחזר גמיש ובתשלומים חודשיים קטנים, בריבית טובה יותר מריבית בבנק .

הלוואה לרכב על ידי חברת ליסינג 
ליסינג מימוני מציע מספר מסלולי מימון לרכב לפרטיים. ליסינג לרכב פרטי מתבצע בשלושה חלקים: תשלום מקדמה בשיעור ממוצע של כשליש מערך הרכב, יתרת הסכום בפריסה לתשלומים חודשיים נוחים ובסיום התקופה השלמת יתרת התשלום או החלפה לרכב אחר. 

החיסרון במימון רכב על ידי ליסינג מחברת ליסינג בכך שהרכב המדובר ירשם במסמכים כ-"יד שניה מחברת ליסינג" אשר יפחית מערכו בהמשך.

במקום לעבוד קשה בעצמכם, מימון ישיר מציעה שירות חדש ללא עלות וללא התחייבות, שבמסגרתו מאתרים לכם את הרכב שאתם מחפשים. במידה ותצטרכו גם עזרה במימון רכב, אצלנו תוכלו לקבל עד 200,000 ₪ . 

מחפשים רכב? תנו לנו לעזור לכם למצוא אותו !

במקום לעבוד קשה בעצמכם, מימון ישיר מציעה שירות חדש ללא עלות וללא התחייבות, שבמסגרתו מאתרים לכם את הרכב שאתם מחפשים. במידה ותצטרכו גם עזרה במימון רכב, אצלנו תוכלו לקבל עד 200,000 ₪ .

מימון ישיר משתפת פעולה עם יותר מ- 600 מגרשי רכב, על מנת שנוכל לעזור לכם למצוא את הרכב שאתם מחפשים בדיוק. במסגרת השירות, הלקוח מתקשר למוקד ומוסר לנציג השירות פרטים שייסעו לנו לחפש את המכונית המתאימה. מלבד פרטים אודות הרכב הרצוי, נשאל גם פרטים אודות התקציב בכלל והמקדמה בפרט .

בשלב הבא נציג השירות יוצר קשר עם אנשי השטח ויועצי הרכב במגרשי המכוניות, ואלה מתאימים את הרכב ללקוח ומתאמים איתו פגישה. הלקוח מגיע למגרש, בוחר את הרכב בו הוא מעוניין ומשלים את תהליך הקנייה. במידה וצריך הלוואה, עושים זאת באופן מיידי מול אנשי השטח במגרש. אם הכל מתנהל ע"פ התוכנית, עוד באותו היום יוכל לנסוע הלקוח עם הרכב שבחר לביתו .

מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות למימון רכישת רכב , הלוואות לסטודנטים הלוואות משלימות לדירה   והלוואות אקספרס למוצרים ושירותים בהיקף של 3 מיליארד שקלים בשנה.

ניתן לקבל עד 200,000 ₪ למימון רכב יד שנייה באישור מיידי, ללא ערבים ועד 60 תשלומים. תתחדשו !

יתרונות הלוואה לרכישת רכב מחברת מימון ישיר 

1.      ההלוואה ניתנת באישור מיידי .

2.      עד 200,000 ש"ח בפריסת תשלומים נוחה המותאמת לצרכי כל לקוח.

3.      ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית.

עד 200,000 ₪ למימון מכונית יד שניה באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים.

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות