מעוניינים ברכישת רכב חדש או רכב יד שניה וזקוקים לכסף זמין לרכישתו? היום יותר מתמיד, קל לקבל מימון לרכב עליו אתם חולמים, בתנאים נוחים ואף מועדפים. כבר תקופה ממושכת שקבלת הלוואה לרכב חדש או יד שניה הפכה למשימה הקלה לביצוע .בכל מקרה מדובר על אחת מהרכישות המשמעותיות שתבצעו בחייכם ולכן מחייבת תכנון וחשיבה באשר לאופן המתאים ביותר עבורכם לביצוע הרכישה.

מעוניינים בהלוואה לרכב חדש או הלוואה לרכב יד שניה ?

הלוואה לרכב חדש מאפשרת ליהנות מחוויית נהיגה באוטו שנבחר בדיוק לפי בחירתכם מבחינת סוג הרכב, הדגם, המפרט הטכני, בחירת הצבע ורמת האבזור. הוא מעניק שקט נפשי עם "0" קילומטרים וללא תקלות. 
מימון לרכב יד שניה מתאים יותר לאוכלוסייה המעוניינת להימנע מירידת ערך משמעותית המאפיינת כלי רכב חדשים, המחירים אטרקטיביים ושוק כלי רכב יד שניה מספקות לרוכשים מבחר גדול מאוד של מכוניות יד שניה חדשות יחסית.
יש יתרונות לכל אחת מהחלופות וההחלטה נשארת בידי הקונה.

לפני נטילת ההלוואה, עליכם לוודא כי הנכם מודעים לתנאיה, לרבות תנאי ההחזר. לכן, לפני קבלת ההלוואה, בדקו מה הסכום האמיתי הנחוץ לכם לצורך רכישת הרכב עליו אתם חולמים, מה גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, מהי תקופת ההחזר המתאימה לכם והאם יתר תנאי ההלוואה נוחים ואטרקטיביים עבורכם. לנוחיותכם, ניתן להיעזר במחשבוני הלוואה בהם מכניסים מידע בסיסי על הסכום הדרוש לכם כעת ותקבלו את המידע אודות מסגרת ההלוואה האופציונאלית


מימון לרכב 

כל רכב באשר הוא מגיע לסכומים גבוהים שלא כל אחד יכול לממן מהון עצמי.
לכן כמעט כל העסקאות בתחום מבוצעות כאשר הקונה משלם סכום כסף מוסכם במזומן ואת היתרה בפריסת תשלומים במסלול שנבחר על ידו. מרבית רוכשי המכוניות אינם משלמים עבור הרכב במזומן, אלא בוחרים באחת מאפשרויות המימון לרכב. ההלוואה לרכב יכולה להיות באמצעות חברת מימון חוץ בנקאי, הלוואה מהבנק, מימון מהיבואן או חברת ליסינג. למעשה, קבלת הלוואה לרכב, כבר אינה פרויקט מסובך אלא תהליך קצר ופשוט, בדומה לקבלת הלוואה למטרות אחרות.את ההלוואה לרכב מקבל הקונה מגוף מממן המעניק לו הלוואה לרכב בתמורה להחזר ההלוואה.

הלוואה לרכב על ידי מימון חוץ בנקאי 

חלק מחברות המימון חוץ בנקאי, מאפשרות לקבל מימון לרכב יד שניה עד 200,000 (!) או עד 100% משווי הרכב המבוקש במסלול מימון נוח, באישור מיידי לרכישה ובתנאים אטרקטיביים. 
היתרון הגדול של מימון לרכב על ידי מוסד פיננסי חוץ בנקאי מתבטא בכך שההלוואה אינה משפיעה על מסגרת החשבון של הלקוח בבנק, אינה מכבידה עליו ואינה תלויה בו.
בנוסף, אישור הלוואה לרכב למתאימים, מהירה מאוד בהשוואה למוסדות בנקאיים ולעיתים אינה מחייבת החתמת ערבים לצורך קבלת ההלוואה.

חברות מימון חוץ בנקאי כמו מימון ישיר, אינה מגבילה את הרוכש בסוג הרכב או אם הוא 'חדש מהניילונים' או יד שניה ואף מציעה הסדרים עם יבואנים וסוכנויות רכב עצמאיות. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה לרכב חדש או לרכב יד שניה עד 200,000 ₪ בהחזר גמיש ובתשלומים חודשיים קטנים, בריבית טובה יותר מריבית בבנק .

הלוואה לרכב על ידי חברת ליסינג

ליסינג מימוני מציע מספר מסלולי מימון לרכב לפרטיים. ליסינג לרכב פרטי מתבצע בשלושה חלקים: תשלום מקדמה בשיעור ממוצע של כשליש מערך הרכב, יתרת הסכום בפריסה לתשלומים חודשיים נוחים ובסיום התקופה השלמת יתרת התשלום או החלפה לרכב אחר. 
החיסרון במימון רכב על ידי ליסינג מחברת ליסינג בכך שהרכב המדובר ירשם במסמכים כ-"יד שניה מחברת ליסינג" אשר יפחית מערכו בהמשך. 

יתרונות הלוואה לרכישת רכב מחברת מימון ישיר

1. ההלוואה ניתנת באישור מיידי.

2. עד 200,000 ש"ח בפריסת תשלומים נוחה המותאמת לצרכי כל לקוח.

3. ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית.

שירות המאצינג'


מימון ישיר מציעה את שירות המאצ'ינג, במסגרתו גם מאתרים לכם את הרכב המתאים עבורכם וגם דואגים לכם למימון.

מימון ישיר משתפת פעולה עם למעלה מ-600 מגרשי רכב כדי לסייע לכם למצוא את הרכב הנכון עבורו. במסגרת התהליך הלקוח מתקשר למוקד ומוסר לנציג השירות פרטים שיסייעו לו לחפש עבורו מכונית. בין השאר יסביר הלקוח באיזה רכב הוא מעוניין וכמה כסף זמין יש לו כדי לשלם מקדמה.

בשלב הבא נציג השירות יוצר קשר עם אנשי השטח ויועצי הרכב שנמצאים במגרשי המכוניות, אלה מתאימים מכונית ללקוח ומתאמים איתו פגישה. הלקוח מגיע למגרש, בוחר את הרכב בו הוא מעוניין ומשלים את הליך הקנייה והסדרת ההלוואה מול אנשי השטח במגרש. אם הכל מתנהל על פי התכנית, עוד באותו היום ייסע הלקוח עם רכב חדש לביתו.

 
חברת מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות למימון רכישת רכב, הלוואות לסטודנטים, הלוואות לעסקים קטנים, מוצרים ושירותים בהיקף של 3 מיליארד ₪ בשנה.

עד 200,000 ₪ למימון מכונית יד שניה באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים.

 

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות