הדרך הנוחה והמהירה למציאה ולקניית רכב

מעוניינים לקנות רכב חדש או רכב יד שניה וצריכים עזרה במימון? היום יותר מתמיד, קל ופשוט לקבל מימון לרכב של עד 300,000 ₪ ועד 100 תשלומים, בתנאים נוחים במיוחד.       

צריכים עזרה גם במציאת רכב? מימון ישיר עובדת עם סוכנויות הרכב וחברות הטרייד-אין המובילות בשוק, ולכן יש לנו את היכולת והמומחיות הדרושה כדי לעזור לכם למצוא את הרכב שאתם מחפשים, בחינם וללא התחייבות.

אין ספק שקניית רכב היא רכישה משמעותית, ולכן מומלץ לתכנן היטב את ההוצאה הכספית הצפויה ולחשוב מה תהיה צורת הרכישה המתאימה ביותר בשבילכם.

מימון לרכב

קניית רכב מכל סוג שהוא בדרך כלל דורשת סכום גבוה שלא כל אחד יכול לממן מהון עצמי. לכן ברבות מהעסקאות לרכישת רכב, נעזר הקונה במידה חלקית במימון חיצוני (למשל הלוואה או מימון באמצעות עסקת ליסינג). הקונה יכול להיעזר באמצעי מימון שונים כדוגמת קבלת הלוואה מחברות אשראי חוץ בנקאי, הלוואה מהבנק, מימון מהיבואן או התקשרות עם חברת ליסינג. קבלת הלוואה לרכב היא כבר לא פרויקט מסובך אלא תהליך קצר ופשוט, בדומה לקבלת הלוואה למטרות אחרות.

הלוואה לרכב לוקחים באחריות

לפני נטילת הלוואה לרכישת רכב, חשוב לוודא שאתם יודעים ומבינים היטב את תנאי ההלוואה ובמיוחד את תנאי ההחזר. כדאי ונדרש לבדוק מראש מה הסכום האמיתי הנחוץ לצורך קניית הרכב שתכננתם לרכוש, מה גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, מה תקופת ההחזר המתאימה לכם והאם שאר תנאי ההלוואה נוחים ואטרקטיביים מבחינתכם. לנוחיותכם, תוכלו להיעזר במחשבוני ההלוואה באתר בהם אפשר למלא מידע בסיסי ולקבל מושג לגבי מסלול ההלוואה המתאים לכם.

מה עדיף - הלוואה לרכב חדש או הלוואה לרכב יד שניה?

מימון ישיר מציעה הלוואה לכל סוגי הרכב ובכל צורת קנייה.

הלוואה לרכב חדש מאפשרת ליהנות מחוויית נהיגה ברכב שבחרתם לפי ההעדפה האישית שלכם מבחינת סוג הרכב, הדגם, המפרט הטכני, הצבע ורמת האבזור. תוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה שמדובר ברכב שלא עבר תאונות או תקלות טכניות.

מימון לרכב יד שניה מתאים יותר למי שמעוניין לרכוש רכב במחיר זול יותר. המחירים האטרקטיביים וההיצע הקיים של רכבי יד שנייה מאפשרים לקונים לבחור מתוך מגוון רחב של מכוניות יד שניה חדשות יחסית.

לכל אחת מצורות הרכישה יתרונות וחסרונות משלה, וההחלטה היא בסופו של דבר בידיים שלכם.

הלוואה לרכב במימון חוץ בנקאי

חלק מחברות המימון החוץ בנקאי מאפשרות לקבל מימון לרכב יד שניה עד 300,000 ש"ח או עד 100 תשלומים במסלול נוח, באישור מהיר ובתנאים אטרקטיביים.

היתרון הגדול של מימון לרכב על ידי גוף פיננסי חוץ בנקאי הוא שברוב המקרים תהליך אישור ההלוואה מתבצע בצורה מהירה יותר בהשוואה למוסדות בנקאיים, ולפעמים אפילו לא מחייב החתמת ערבים כדי לקבל את ההלוואה.

חברות מימון חוץ בנקאי כמו מימון ישיר, לרוב לא מגבילות את הרוכש מבחינת סוג הרכב. עם 28% מנתח שוק ההלוואות לרכב, מימון ישיר מציעה פתרונות מימון בין אם מדובר ברכב 'חדש מהניילונים' או יד שניה, ואף מציעה הסדרים עם יבואנים וסוכנויות רכב עצמאיות.

ניתן לקבל הלוואה לרכב חדש או לרכב יד שניה עד 300,000 שקלים בהחזר גמיש, בתשלומים חודשיים נוחים ובריבית אטרקטיבית.

מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות למימון רכישת רכב, הלוואות לסטודנטים, הלוואות משלימות לדירה למוצרים ושירותים שונים באופן מיידי.

הלוואה לרכב מחברת ליסינג

עסקת ליסינג לרכב פרטי מתחלקת לשלושה רכיבים: תשלום מקדמה חד פעמית שנקבעת ע"י חברת הליסינג, החזר חודשי לתקופה מוגדרת שמכסה חלק מסוים ממחיר הרכב הכולל, ובסוף התקופה החלפה לרכב אחר או השלמת יתרת הסכום לקניית הרכב.

החיסרון העיקרי במימון רכב על ידי חברת ליסינג הוא שהרכב המדובר יירשם במסמכים כ-"יד שניה מחברת ליסינג", רישום שעשוי להפחית מערך הרכב בהמשך.

הלוואה לרכב 0 ק"מ

רכבי ה-0 ק"מ הפכו פופולאריים בשנים האחרונות בזכות מחיריהם הנמוכים ביחס לרכבים חדשים. היתרון הבולט הוא שלמעשה מדובר ברכב חדש לחלוטין, רק שהוא נקנה מחברת ליסינג (שנרשמה כ"יד ראשונה") או סוכנות רכב ולא ישירות מיבואן הרכב. מחירם של רכבים אלו זול יותר מאחר שלמרות שלא נעשה שימוש ברכב, הרכוש נרשם למעשה כ"יד שנייה", ולא כרכב יד ראשונה כפי שהיה מופיע במרשם אם הייתם קונים אותו ישירות מהיבואן.

מחפשים רכב? אנחנו נעזור לכם למצוא אותו!

במקום לעבוד קשה, תנו לנו לעשות את "העבודה השחורה" בשבילכם - מימון ישיר מציעה שירות ללא עלות וללא התחייבות, במסגרתו נאתר לכם את הרכב שאתם מחפשים. אם תצטרכו גם עזרה במימון לרכב, אצלנו תוכלו לקבל עד 300,000 ש"ח.

איך זה עובד?

מימון ישיר משתפת פעולה עם יותר מ-1,000 מגרשים וסוכנויות רכב בפריסה ארצית, מה שמאפשר לנו לעזור לכם למצוא בדיוק את הרכב שאתם מחפשים. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות למוקד הרכב הטלפוני שלנו ולמסור לנציגי השירות פרטים על המכונית המתאימה לכם. בנוסף לפרטים על הרכב הרצוי, נבקש מכם פרטים לגבי התקציב הכללי שלכם ולגבי סכום המקדמה שתוכלו לשלם.

בשלב הבא, נציגי השירות ייצרו קשר עם אנשי השטח ויועצי הרכב במגרשי המכוניות, והם יאתרו את הרכב המתאים לכם ויקבעו איתכם פגישה. לאחר מכן תוכלו להגיע למגרש קרוב לביתכם, לבחור את הרכב מתוך האפשרויות הקיימות ולהשלים את תהליך הקנייה. אם אתם צריכים מימון לקניית הרכב, תוכלו לקבל אותו באופן מיידי בעזרת אנשי השטח במגרש. אם הכל יתנהל לפי התוכנית, תוכלו לחזור הביתה כבר באותו היום עם הרכב שבחרתם.