שכר המורים – לא מהגבוהים במשק

הדיון על שכר המורים הוא דיון ציבורי סוער מזה שנים רבות. מקצוע ההוראה התובעני כרוך בהשקעת שעות עבודה רבות במסגרות החינוך עצמן ובבית, ובהתמודדות מתמדת בקשר עם תלמידים, הורים וקולגות במערכת. במקרים רבים התגמול אינו הולם את התפקיד, כאשר המשכורת הממוצעת של מורים אינה מהגבוהות במשק. לעיתים, כאשר שני בני הזוג עוסקים בהוראה, נוצר מצב שההכנסה המשותפת אינה מהנחשקות בלשון המעטה. כתוצאה מכך, מורות ומורים רבים נדרשים להתמודד עם מצב כלכלי לא פשוט, שהופך להיות מורכב במיוחד כאשר צריך לגייס סכומי כסף משמעותיים להוצאה חריגה כלשהי, החל מאירוע משפחתי ועד רכישת דירה. 

הלוואות למורים זו השלמה מתבקשת 

כאמור, מורים עוסקים בעבודת חינוך, אשר תורמת בצורה משמעותית לציבור ובעיקר לדורות העתיד. מתוך הכרה בעשייה המיוחדת הזו ששכרה לרוב אינו בצידה, התפתח במדינה עם השנים מנגנון של הטבות ומתן הלוואות למורים. גופים שונים במשק הישראלי, לרבות בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וחברות מימון חוץ בנקאיות, מציעים מגוון מסלולים של הלוואות למורים במטרה להבטיח את רווחתם.  

מורים זקוקים להלוואות לצרכים שונים 

כמו כל אדם אחר, גם למורים יש שגרת חיים מחד, והרבה מטרות ושאיפות מאידך. העניין הוא שבמקרים רבים הצורך עומד אל מול רמת הכנסה שאינה מספקת, בעיקר כשההוצאות הן רבות. הסיוע הפיננסי למורים ניתן במצבים שונים בהתאם לצרכיהם, הדומים לצרכיו של כל אדם מן היישוב: רכישת דירה, החלפת רכב ישן בחדש, הפקת אירוע לילדים מבר-בת מצווה ועד חתונה, ולפעמים גם כיסוי מינוס, סגירת חובות או סיוע בתשלום המשכנתא. כמו כן, מורים רבים מעוניינים לנצל את פסק הזמן של חופשות ארוכות כמו חופשת הקיץ או חופשת הפסח לצורך נסיעות לחו"ל שאינן מתאפשרות במהלך ימי העבודה של שנת הלימודים. הלוואות למורים הן פתרון אידיאלי למצבים כאלה, שכן הן מאפשרות להם להשיג את מטרותיהם ולשמור על איכות חייהם מבלי להיגרר ללחץ ולמתח במישור הכלכלי.  

לפני שלוקחים הלוואה כדאי לעשות השוואה

גם אם כמורים יש לכם אפשרות לקחת הלוואה מסובסדת נוחה לכאורה, תמיד כדאי לבחון היטב שני מישורים חשובים. האחד הוא המישור האישי – מומלץ לחשב היטב מהי יכולת ההחזר החודשית שלכם, ורק אז לקבוע בהתאם את סכום ההלוואה ואת פריסת התשלומים הכדאית ביותר לכם. המישור השני הוא סוגי ההלוואות והתנאים שנותנים גופי המימון השונים. לא כל הלוואה למורים היא משתלמת. לפעמים, הלוואה שקוסמת לכם ממבט ראשון עלולה להוות נטל מכביד בשל תנאיה. לכן, לפני לקיחת הלוואה, מן הראוי להשוות בין  הצעות שונות העומדות על הפרק, להתייעץ עם מביני עניין ולבצע בחירה מושכלת. 

יתרונות הלוואה למורים באמצעות חברת מימון ישיר

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם

4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון 


מימון ישיר למורים

בחברת מימון ישיר ניתן לקחת הלוואה המגיעה עד לסך של 80,000 ש"ח בתנאים נוחים ובריביות אטרקטיביות. מורים יכולים לפרוס את התשלומים בהתאם למשכורתם וליכולת ההחזר החודשית שלהם. כמו כן, ניתן לקבל את ההלוואה ללא עיכוב.  
מימון ישיר היא חברת אשראי צרכני ששייכת לקבוצת ביטוח ישיר. ההלוואות החוץ בנקאיות שהחברה מספקת למגוון מטרות הינן בהיקף של למעלה ממיליארד ש"ח בשנה. ההלוואות מיועדות לתת פתרון מקיף לצרכי המימון של מורים כמו גם של שאר לקוחות החברה.