אם אתה סטודנט, עומד להתחיל ללמוד לתואר או ללימודי תעודה או הורים לסטודנטים לעתיד, כדאי לדעת שאפשר להתחיל את הלימודים בראש שקט על ידי הלוואה לסטודנטים. הדרך למימון לימודים גבוהים מתחילה בתשלום שכר הלימוד ומאתגרת את הסטודנט עוד לפני שהתיישב על ספסל הלימודים.

על פי סקר מאגר מוחות שפורסם במגזין דה-מרקר, בו השתתפו לא פחות מ- 10,000 סטודנטים ממוסדות לימוד מגוונים בארץ – עולה כי 48% מהסטודנטים, מקבלים סיוע כלכלי של 14,300 ₪ בממוצע מהוריהם ו-9% מקבלים מהוריהם סכום ממוצע של 32,000 ₪ ומעלה.

כמחצית מהסטודנטים מסתמכים על הוריהם למרות שמרביתם מצליחים לשלב עבודה עם הלימודים. 38%  מהסטודנטים העובדים שהשתתפו בסקר אמרו שהם עובדים עד 50 שעות בחודש.

בשנת הלימודים 2014 פרסמה המועצה להשכלה גבוהה כי מספר הסטודנטים עמד על כ-308.3 אלף סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות.  

בארץ קיימים עשרות מוסדות לימוד להשכלה גבוהה המציעים מבחר רחב של נושאי לימוד לפי תחומי העניין של הסטודנטים העתידיים. אלא שמטלות הקורסים, הגשת עבודות והכנה למבחנים הם לא הדבר הראשון שמעסיק את הסטודנטים והוריהם, אלא השאלה מאיפה יממנו את שכר הלימוד. 
הפתרון הנפוץ לכך הוא הלוואה ללימודים.

לאילו מטרות ניתן לקבל הלוואה ללימודים? 

ניתן לקבל הלוואה ללימודים לצורך השלמת בגרויות, קורסי פסיכומטרי, לימודי תעודה מקצועית, לימודי המשך, קורסים באוניברסיטה הפתוחה, לימודים לתואר ראשון, לימודים לתואר שני ודוקטורט. 
הלוואות ללימודים מוענקות לסטודנטים הלומדים במכינות ללימודים גבוהים, קריות אקדמיות, מכללות מקצועיות ללימודי תעודה, מכללות אקדמיות, אוניברסיטאות, מכללות אקדמיות להכשרת עובדי הוראה, מוסדות לימוד הפועלים בהיתר המל"ג, מכללות באחריות אוניברסיטאות, מוסדות ללימודי העשרה, בתי ספר להנדסאים, בתי ספר לעיצוב, בתי ספר למוסיקה, בתי ספר ללימודי שמאות מקרקעין, לימודי רפואה משלימה ועוד. 
בנוסף ניתן לקבל הלוואה ללימודים בחו"ל. 

כיצד מחשבים את הסכום הנדרש להלוואה ללימודים?

עלות שנת לימודים כוללת לא רק את שכר הלימוד השנתי, אלא רכישת ציוד ואמצעים דיגיטליים ללימודים, רכישת חומרי עזר, תשלום עבור שיעורי תגבור פרטיים, תשלום שכר דירה או מימון מעונות סטודנטים. בנוסף יש סטודנטים רבים הנדרשים ומוכנים להוציא מכיסם הפרטי סכומים גבוהים בכדי להגיש עבודות גמר ופרויקטים מיוחדים ברמה גבוהה בהם פרויקטים בתחום לימודי אדריכלות, מימון אבטיפוס בלימודי עיצוב מוצר או מודלים הנדסיים.
כל זאת עוד בטרם דנו בעלויות המחייה השוטפות הנמצאות בעלייה מתמדת ומערימות קשיים כלכלים נוספים על ציבור הסטודנטים. 

מימון ישיר מעניקה הלוואות ללימודים בסכום של עד 80,000 ₪ בפריסת תשלומים רחבה המותאמת  
עבור כל סטודנט באשר להעדפותיו האישיות. 

יתרונות הלוואה למימון לימודים מחברת מימון  

1. ההלוואה ניתנת באישור מיידי. 
2. ניתן לקבל ההלוואה על ידי שיחה טלפונית או קבלת אישור אונליין. 
3. ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית. 
4. סכום ההלוואה נקבע על ידכם. 
5. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם. 

מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ש"ח בשנה.
  
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, לימודים או אירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות.

הלוואות לסטודנטים ניתן לקבל באישור מיידי בשיחת טלפון או תוך חמש דקות אונליין.
חברת מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות ייעודיות לסטודנטים, הלוואות לעובדי מדינה, הלוואות למימון רכישת רכב, הלוואות לעסקים קטנים, מוצרים ושירותים בהיקף של 3 מיליארד ₪ בשנה.

עד 80,000 ₪ באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים | הלוואות אונליין | ללא בירוקרטיה .

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות