אם אתם סטודנטים שעומדים להתחיל ללמוד לתואר או ללימודי תעודה או הורים לסטודנטים לעתיד, כדאי לדעת שאפשר להתחיל את הלימודים בראש שקט על ידי הלוואה לסטודנטים. הדרך למימון לימודים גבוהים מתחילה בתשלום שכר הלימוד ומאתגרת את הסטודנט עוד לפני שהתיישב על ספסל הלימודים.

על פי סקר שפורסם ב-ynet באוקטובר 2018, אשר נערך בקרב כ-8,000 סטודנטים ממוסדות לימוד מגוונים בארץ, עולה כי 91% מהסטודנטים נתמכים כלכלית על ידי הוריהם. גובה הסיוע כמובן משתנה כאשר מחלקים אותו לפי סוג המוסד: סטודנטים באוניברסיטאות מקבלים סיוע ממוצע של כ-14,000 ₪ בעוד שחבריהם במכללות הלא מתוקצבות מקבלים סיוע של כ-20,200 ₪ מהוריהם.

בשנת הלימודים 2018 פרסמה המועצה להשכלה גבוהה כי מספר הסטודנטים עמד על כ-306.4 אלף סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות.

בארץ קיימים עשרות מוסדות לימוד להשכלה גבוהה המציעים מבחר רחב של נושאי לימוד לפי תחומי העניין של הסטודנטים העתידיים. אלא שמטלות הקורסים, הגשת עבודות והכנה למבחנים הם לא הדבר הראשון שמעסיק את הסטודנטים והוריהם, אלא השאלה מאיפה יממנו את שכר הלימוד והפתרון הנפוץ שיכול לעזור לממן את הלימודים הוא לקיחת הלוואה ללימודים.

לאילו מטרות ניתן לקבל הלוואה ללימודים?

ניתן לקבל הלוואה ללימודים לצורך השלמת בגרויות, קורסי פסיכומטרי, לימודי תעודה מקצועית, לימודי המשך, קורסים באוניברסיטה הפתוחה, לימודים לתואר ראשון, לימודים לתואר שני ודוקטורט. 
הלוואות ללימודים מוענקות לסטודנטים הלומדים במכינות ללימודים גבוהים, קריות אקדמיות, מכללות מקצועיות ללימודי תעודה, מכללות אקדמיות, אוניברסיטאות, מכללות אקדמיות להכשרת עובדי הוראה, מוסדות לימוד הפועלים בהיתר המל"ג, מכללות באחריות אוניברסיטאות, מוסדות ללימודי העשרה, בתי ספר להנדסאים, בתי ספר לעיצוב, בתי ספר למוסיקה, בתי ספר ללימודי שמאות מקרקעין, לימודי רפואה משלימה ועוד.
בנוסף ניתן לקבל הלוואה ללימודים בחו"ל.

כיצד מחשבים את הסכום הנדרש להלוואה לסטודנטים?

עלות שנת לימודים כוללת לא רק את שכר הלימוד השנתי, אלא רכישת ציוד ואמצעים דיגיטליים ללימודים, רכישת חומרי עזר, תשלום עבור שיעורי תגבור פרטיים, תשלום שכר דירה או מימון מעונות סטודנטים. בנוסף יש סטודנטים רבים הנדרשים ומוכנים להוציא מכיסם הפרטי סכומים גבוהים בכדי להגיש עבודות גמר ופרויקטים מיוחדים ברמה גבוהה בהם פרויקטים בתחום לימודי אדריכלות, מימון אבטיפוס בלימודי עיצוב מוצר או מודלים הנדסיים.
כל זאת עוד בטרם דנו בעלויות המחייה השוטפות הנמצאות בעלייה מתמדת ומערימות קשיים כלכלים נוספים על ציבור הסטודנטים.

מימון ישיר מעניקה הלוואות ללימודים בסכום של עד 80,000 ₪ בפריסת תשלומים רחבה המותאמת עבור כל סטודנט באשר להעדפותיו האישיות.

יתרונות הלוואה למימון לימודים מחברת מימון  

1. ההלוואה ניתנת באישור מיידי.
2. ניתן לקבל ההלוואה על ידי שיחה טלפונית או קבלת אישור אונליין.
3. ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית.
4. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ש"ח בשנה.
  
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, אירוע משפחתי או מימון לרכב, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות.

הלוואות לסטודנטים ניתן לקבל באישור מיידי בשיחת טלפון או תוך חמש דקות אונליין.


עד 80,000 ₪ באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים | הלוואות אונליין | ללא בירוקרטיה .

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות