כל משפחה חולמת על חופשה מהאגדות. כזו שטסים אליה לרגל אירוע מיוחד וחוזרים עם חוויות שזוכרים כל החיים.
אך לא כל חופשה עושים כטיול של "פעם בחיים". לפעמים פשוט מתכננים חופשת קיץ משפחתית בארץ או באירופה.
לעיתים מקבלים הזמנה לחתונה או אירוע של משפחה קרובה מעבר לים ומסגרת האשראי בבנק לוחצת. לכן כדאי לדעת שיש אפשרות לקחת הלוואה לחופשה וקדימה... להזמין כרטיסי טיסה.

איך יודעים מה עלות חופשה משפחתית?

כל משפחה והחופשה שלה. מחיר החופשה מושפע ממספר הנוסעים ומשך הנסיעה. העלות תיגזר מעונת הטיול, האם טסים בעונת הקיץ ? (המחירים מן הסתם יהיו גבוהים משמעותית מעונות הביניים). מחיר החופשה יושפע מהיעד הנבחר, האם מדובר על בטן – גב באחד מאיי יוון או טיול בר מצווה מפנק בפארקים של דיסנילנד בארצות הברית.
האם החופשה כוללת טיסות פנימיות ? מה עלויות האוכל ביעד בו בחרתם ? כמה אטרקציות אתם מתכננים ומה עלותן ? מוזיאונים, ספורט ימי, סקי, פארקים, מערות קרח, סיורים מאורגנים. 
בהזדמנות זו נמליץ לכם לברר אם יש כרטיסי הנחה מקומיים הכוללים מחיר מופחת למספר אטרקציות בעיר או באיזור מסוים . אחרי כל התחשיבים האלו כמובן שיש לקחת בחשבון הוצאות נוספות כדוגמת היקף הקניות שאתם מתכננים להוציא במהלך הטיול.
נושא נוסף שמשפיע על תכנון עלות חופשה הוא האם אתם מטיילים באופן עצמאי או מעדיפים טיול מאורגן עם קבוצת נוסעים. כמובן שבאפשרותכם גם האופציה לשכירת מדריך צמוד כדי שיתכנן טיול מושלם עבורכם בהתאם לגיל הילדים ותחומי העניין שלכם. 

כיום, כאשר יש אינספור דילים המציפים אותנו על בסיס יומי באינטרנט, בדיוור למייל, דרך אפליקציות , קופנוים וכו', צריך רק לבחור נכון ולהזמין.
האתגר הוא במימון הטיול ולשם כך ניתן לקחת הלוואה לחופשה באישור מיידי.

מימון חופשה

לצורך מימון החופשה מימון ישיר מעניקה הלוואה עד 80,000 ש"ח בפריסת תשלומים המותאמת באופן אישי עבורכם.
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ₪ בשנה בהן הלוואות לחופשות בארץ ובחו"ל.
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, הלוואה לשיפוץ הבית, הלוואה ללימודים או לאירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות. 


יתרונות הלוואה לחופשה מחברת מימון ישיר

1. ההלוואה ניתנת באישור מיידי.
2. ניתן לקבל הלוואה על ידי שיחה טלפונית או קבלת אישור אונליין.
3. ההלוואה אינה קשורה לחשבון הבנק ואינה משפיעה על המסגרת הבנקאית.
4. סכום ההלוואה נקבע על ידכם.
5. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות