מתכננים חופשת קיץ משפחתית בארץ או באירופה? קיבלתם הזמנה לחתונה או אירוע של משפחה קרובה מעבר לים? במידה ואתם זקוקים לחופשה ומסגרת האשראי בבנק לוחצת, כדאי שתדעו שיש אפשרות לקחת הלוואה לחופשה.

איך יודעים מה עלות חופשה משפחתית?

כל משפחה והחופשה שלה. מחיר החופשה מושפע ממספר הנוסעים ומשך הנסיעה. העלות תיגזר מעונת הטיול, האם טסים בעונת הקיץ? (המחירים מן הסתם יהיו גבוהים משמעותית מעונות הביניים). מחיר החופשה יושפע מהיעד הנבחר, האם מדובר על בטן – גב באחד מאיי יוון או טיול בר מצווה מפנק בפארקים של דיסני בארצות הברית. 
האם החופשה כוללת טיסות פנימיות? מה עלויות האוכל ביעד בו בחרתם? כמה אטרקציות אתם מתכננים ומה עלותן? מוזיאונים, ספורט ימי, סקי, פארקים, מערות קרח, סיורים מאורגנים.  
בהזדמנות זו נמליץ לכם לברר אם יש כרטיסי הנחה מקומיים הכוללים מחיר מופחת למספר אטרקציות בעיר או באיזור מסוים. אחרי כל התחשיבים האלו כמובן שיש לקחת בחשבון הוצאות נוספות כדוגמת היקף הקניות שאתם מתכננים להוציא במהלך הטיול. 
נושא נוסף שמשפיע על תכנון עלות חופשה הוא האם אתם מטיילים באופן עצמאי או מעדיפים טיול מאורגן עם קבוצת נוסעים. כמובן שבאפשרותכם גם האופציה לשכירת מדריך צמוד כדי שיתכנן טיול מושלם עבורכם בהתאם לגיל הילדים ותחומי העניין שלכם. 
כיום, כאשר יש אינספור דילים המציפים אותנו על בסיס יומי באינטרנט, בדיוור למייל, דרך אפליקציות, קופונים וכו', צריך רק לבחור נכון ולהזמין. 
האתגר הוא במימון הטיול ולשם כך ניתן לקחת הלוואה לחופשה באישור מהיר. 

מימון חופשה

לצורך מימון החופשה מימון ישיר מעניקה הלוואה עד 80,000 ש"ח בפריסת תשלומים המותאמת באופן אישי עבורכם. 
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מעל מיליארד ₪ בשנה בהן הלוואות לחופשות בארץ ובחו"ל. 
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, הלוואה לשיפוץ הבית, הלוואה ללימודים או לאירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות.  

יתרונות הלוואה לחופשה מחברת מימון ישיר

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם
4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון