היום הגדול מתקרב וצריך להתחייב על תאריך לאירוע המשפחתי לו חיכיתם כל כך הרבה זמן. 
אירוע משפחתי הוא סיבה למסיבה, אבל מה עושים כשצריך לשלם עליו ולא חסכתם את הסכום הגדול הנדרש? 

באם מדובר בבר מצווה, בת מצווה, חתונה, ברית, יום הולדת חגיגי, מסיבת שחרור או יציאה לפנסיה. בארצנו הקטנה תמיד יש מה לחגוג. לא משנה אם מדובר באירוע מצומצם או מרובה משתתפים, כל אירוע משפחתי כרוך בהוצאה משמעותית. העיקר שיהיה מרגש ומשמח ורצוי שגם מיוחד.

הוצאות של אירוע משפחתי, גם אם מדובר באירוע קטן ומצומצם עשויות להסתכם בסכומים גבוהים. אז נכון שבחלק קטן מהאירועים, המתנות הן אלו שמכסות חלק גדול מעלויות האירוע (בעיקר חתונה), אבל ברוב המקרים חלק גדול מהעלויות הן על מארגני האירוע וכאן חשוב שנוודא שאנחנו מתנהלים נכון מבחינה פיננסית ומתכננים מראש את ההוצאות שלנו.


כיצד ניתן להעריך עלות אירוע משפחתי? 

כל אירוע משפחתי מורכב ממספר משתנים המשפיעים על התמחור: 
באיזה איזור בארץ מתקיים האירוע, האם בעונת הקיץ או החורף ובאיזה יום בשבוע, האם האירוע בבית שלכם או באולם אירועים (גן אירועים), כמה משתתפים יוזמנו? האם יש אירועים מקדימים שעליכם לקחת בחשבון מראש בהערכת עלות האירוע כמו שבת חתן או עלייה לתורה בבר מצווה.  
עוד נושא שעשוי להשפיע על ההוצאה היא האם מתוכנן טיול לחו"ל בעקבות האירוע המשפחתי? ירח דבש, טיול בת מצווה / בר מצווה, טיול משפחתי לציון יום הולדת עגול או יום נישואין מיוחד ועוד. 
לכך יש להוסיף את ההוצאות המקובלות: קייטרינג, תקליטן, להקה, צוות צילום, אטרקציות, ביגוד, עיצוב המקום, תוספת ריהוט אלטרנטיבי, הפתעות לאורחים, עלות החופה ועוד. 

מימון אירוע משפחתי 

לצורך מימון של אירוע שכזה מימון ישיר מעמידה לרשותכם הלוואה עד 80,000 ש"ח בפריסת תשלומים נוחה התואמת לכם. 
מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות (לרבות הלוואות לאירועים משפחתיים) בהיקף של מעל מיליארד ₪ בשנה. 
מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, לימודים ועוד. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות. 

יתרונות הלוואה לאירוע משפחתי מחברת מימון ישיר 

1. אישור מהיר על ההלוואה
2. אפשר לקבל את ההלוואה דרך הטלפון או אונליין
3. תשלומי ההלוואה ניתנים בפריסת תשלומים נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם
4. מימון ישיר פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון