מהי הלוואה ישירה? 

חלפו מהעולם הימים שבהם כדי לקבל הלוואה היינו צריכים לעמוד שעות בתור בבנק, לשבת מול הנציג בדלפק ולמלא עשרות טפסים, להסביר לשם מה נדרשת לנו ההלוואה, להביא ערבים ולהתעסק בבירוקרטיה מייגעת. כיום ניתן לקבל הלוואה ישירה בכל שעה עבור כל מטרה, ממגוון גופי מימון – בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וחברות מימון חוץ בנקאיות לסוגיהן. כל אלה מציעים מסלולי הלוואות ישירות. בכל רגע ניתן לשוחח עם נציג טלפוני או להיכנס לאינטרנט ולהגיש את הבקשה להלוואה. הלוואה ישירה היא הלוואה זמינה, נגישה ונוחה. היא מהווה פתרון אופטימלי לכל אדם שנדרש לו כסף באופן מיידי וללא תהליך ארוך ומייגע. 

הלוואה ישירה משרתת את כל המטרות 

אנשים רבים נדרשים להלוואה ישירה למגוון מטרות. יש כאלה המעוניינים לכסות חוב או לסגור מינוס. יש הזקוקים להלוואה לצרכים עסקיים כמו פתיחת עסק, הרחבת משרד או קידום מיזם. לא פעם נדרשת הלוואה לצורך שיפוץ גדול בבית, החלפת רכב או מימון לימודים אקדמאיים. לעיתים ההלוואה באה לשרת מטרה משמחת כמו הפקת חתונה או מימון חופשה משפחתית בחו"ל, ולעיתים היא מסייעת בכיסוי הוצאות רפואיות עבור טיפולים פרטיים ותרופות יקרות. המשותף לכל המטרות הללו הוא שמדובר בהוצאות חריגות שאינן כלולות בתקציב החודשי הרגיל, וברוב המקרים לא ניתן לממן אותן בעזרת המשכורת בלבד. כמו כן, וגם אם הבנק מאפשר זאת, לא רצוי להיכנס למינוס בחשבון ולשלם ריבית חובה לצורך העניין. ישנם גם אנשים שיש להם כסף בצד בתכניות חיסכון וקופות גמל, אשר מעדיפים כיום לקחת הלוואה ישירה מהירה ולא לפגוע בתכניות שברשותם.

שימו לב לתנאי ההחזר

הלוואות ישירות מוצעות במסלולים שונים ובתנאים שונים של ריביות והחזרים תקופתיים. למרות שכל הרעיון של הלוואה ישירה הוא הקלות והמהירות, כדאי מאוד לעצור לרגע לפני שלוחצים על המקש לסגירת העסקה. חשוב לעמוד על תנאי ההחזר של ההלוואה המוצעת, ואף להשוות בין תנאי ההחזר שמציעים גופים שונים. כך תוכלו לבצע החלטה מושכלת, ולעמוד בהחזרי ההלוואה מבלי להילחץ. כדאי לשים לב לנקודות הבאות: בחרו פריסת החזרים שמתאימה לכם. אל תמהרו לומר כן להחזר גבוה שעלול לפגוע במאזן התקציבי שלכם, ומאידך אל תתפתו גם להחזר נמוך ולפריסה ארוכה מדי של תשלומים, שכן הריבית עלולה להיות בעוכריכם. 

שימו לב לנושא הפירעון 

לפעמים זה קורה – נכנס לכם כסף מעסקה גדולה, מתנה או מכל מקור אחר, ואתם יכולים ורוצים לפרוע את ההלוואה שלקחתם מוקדם מהצפוי. בהתאם לכך, לפני לקיחת הלוואה ישירה חשוב לבדוק מראש את נושא ההחזר המוקדם ואת התנאים הנלווים אליו. ישנם גופים שלא מערימים מכשולים בנושא, ולעומתם יש כאלה שאינם מאפשרים מצב של החזר מוקדם. 

הלוואה ישירה במימון ישיר 

מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואה ישירה בהיקפים שונים ועד 80,000 ₪. התנאים נוחים ומשתלמים, לרבות ריבית אטרקטיבית ופריסת תשלומים עד 60 החזרים. את ההלוואה ניתן לקחת הן אונליין והן במוקד. מכיוון שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית, מדובר על מסגרת נוספת למסגרת הקיימת בחשבונות הבנק של הלווים.
מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר היא חברת אשראי צרכני, אשר מספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף שנתי העולה על מיליארד ₪. ההלוואות ניתנות לכל מטרה מתוך הבנה שיש להעניק פתרון מקיף לצרכי המימון של כל הלקוחות.