מהי הלוואה דחופה?

יותר ויותר אנו שומעים כיום את המושג הלוואה דחופה. הסיבה לכך נעוצה הן בעובדה שהגופים השונים המציעים הלוואות מסוג זה מציגים את מוצריהם באמצעי התקשורת השונים, והן מכיוון שאנשים רבים, בעלי עסקים ופרטיים, נזקקים להלוואות בשנים האחרונות. לפעמים הם אף זקוקים לכך ממש ברמה המיידית. הלוואה דחופה, כשמה כן היא, הינה הלוואה של סכום מסוים שקיים צורך לקבל אותו כאן ועכשיו על מנת לעשות בו שימוש מיידי – אם לכיסוי של חובות או לסגירת מינוס בחשבון הבנק ואם לרכישת מוצרים או שירותים שונים.

יש סיבות רבות ללקיחת הלוואות דחופות 

ישראלים רבים נוטים לקחת הלוואות דחופות מטעמים שונים. יוקר המחיה בארץ גורם לאנשים רבים לשחיקה במשכורתם. לעיתים, הדבר משפיע על המסוגלות שלהם לשלם אפילו על הדברים הבסיסיים לרבות משכנתא, שלא לדבר על דברי מותרות ועל הוצאות חריגות ולא צפויות אשר נקרות בדרכו של כל אדם. כמו כן, הלוואות מיידיות מאפשרות לבעלי עסקים רבים לעמוד בהצלחה בתחרות הקשה עם המתחרים שלהם, להתקדם מבחינת פיתוח העסק, לרכוש ציוד ומלאי, להרחיב את מערך כוח האדם בעסק ועוד. הלוואות דחופות מסייעות לנו להפוך מטרות כמו חופשה בחו"ל, רכישת רכב, מימון לימודים באוניברסיטה או הפקת מסיבת חתונה מכובדת – למציאות אמיתית. הלוואה דחופה יכולה לסייע אף לכיסוי של הוצאות פתאומיות עבור תרופות וטיפולים רפואיים פרטיים. בכל מקרה, פעמים רבות היא מאפשרת לקדם מהלכים משמעותיים ורבי ערך בשלבים שונים בחיינו. 

המאפיינים של הלוואה דחופה

להלוואה דחופה ומיידית קיימים מספר מאפיינים. ראשית, מדובר בפעולה שלא כרוכה בהליך מסורבל, ארוך ומורכב. ניתן לקבל את ההלוואה מהבנק או מגוף המימון החוץ בנקאי בלי השקעת מאמץ וזמן וללא היגררות לפרוצדורות מייגעות של מילוי טפסים והצגת מסמכים. כמו כן, אין צורך להביא ערבים לצורך קבלת הלוואה מיידית שכזו. זאת ועוד, לרוב מדובר בהלוואה שמאופיינת בתנאים לא פחות נוחים ואטרקטיביים מאשר הלוואה רגילה. 

יתרונות קבלת הלוואה דחופה ממסגרת חוץ בנקאית

    ההלוואה מאושרת באופן מהיר על ידי נציג בטלפון או באישור עקרוני אונליין. ההלוואה אינה פוגעת במסגרת העו"ש בחשבונות הבנק. פריסת התשלומים נוחה ותואמת את יכולת ההחזר של הלווה.

מימון ישיר להלוואה דחופה

חברת מימון ישיר מאפשרת לקיחת הלוואה דחופה בתנאים נוחים ומשתלמים: הלוואת אונליין עד סך 80,000 ₪ שניתנת באישור מיידי, ללא ערבים וללא בירוקרטיה מתישה, בפריסה של עד 60 תשלומים בהתאם ליכולת ההחזר האישית. הלוואות מטעם מימון ישיר ניתנות בריבית אטרקטיבית. 
מימון ישיר היא חברת אשראי צרכני, אשר משתייכת לקבוצת ביטוח ישיר. החברה מספקת הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף שנתי העולה על מיליארד ₪. ההלוואות ניתנות למגוון מטרות על מנת להעניק פתרון מקיף לצרכי המימון של כלל הלקוחות.