גמישות בתנאי ההלוואה או אולי אפשרות לשנות את גובה הריבית? מה מעניין אתכם כשאתם באים לקחת הלוואה לרכב הבא שלכם? כל התשובות בכתבה 

מאת: מנחה נופה

כשאנחנו מגיעים לבגרות הדילמות שעומדות בפנינו נעשות גדולות ומורכבות. לצד דילמות על ניהול קריירה, לימודים וחיים אישיים יש לא מעט דילמות כלכליות. החל משאלות על התנהלות פיננסית חודשית, מחשבות על קניית רכב ודילמה האם לקנות דירה או אולי לשכור. 

בשנים האחרונות עלה הצורך בקרב הצרכנים לחפש פתרונות של הלוואות, בפרט בתחום המימון לרכב. "אחרי דירה, הקנייה הגדולה ביותר של משק הבית היא הרכב", אומרת כרמית אילוז, מנהלת מחלקת השיווק של מימון ישיר. "רבים רוצים לשדרג את הרכב שלהם, ולכן פונים לבקשת הלוואה. חשוב שהלווה יבחן היטב את פתרונות המימון המוצעות לו וכמובן את יכולות ההחזר החודשי שלו. 
ומה מציעים במימון ישיר? "אצלנו מלווים את הלקוח, מתאימים לו אישית את ההלוואה, ומאפשרים פריסת החזרים חודשיים נמוכה. כך, אנו במימון ישיר דואגים שיהיה נח ללקוח לעמוד בהתחייבויותיו ולנהל את החיים הפיננסיים שלו ביותר קלות". 

בחודש ינואר אחרון יצאנו לדרך עם סקר שבוצע בקרב מדגם אקראי מייצג של 500 גברים ונשים בגילאי 25 ומעלה מהאוכלוסייה היהודית דוברת העברית כדי לגלות מה חשוב להם כשהם לוקחים הלוואה. לפניכם התשובות .

מה חשוב לכם כשאתם לוקחים הלוואה לרכב

תנאים טובים

לפי תוצאות הסקר, הדבר החשוב ביותר לצרכן הוא תנאי ההלוואה. 42% מהנשאלים ציינו שכשהם שוקלים לקחת הלוואה לקניית רכב הם בודקים את התנאים. כשבאים לקחת הלוואה מחפשים מקום שייתן את הפתרון המשתלם ביותר: סכום הלוואה שמתאים לצרכים, גובה הריבית ותנאי פריסת ההחזרים. במימון ישיר גובה ההלוואה יכול להגיע עד 300 אלף, סכום משמעותי שיכול לעזור לכם לרכוש את הרכב שאתם רוצים, ואם זה לא מספיק, אז פריסת הלוואה יכולה להגיע עד ל- 100 החזרים! 

 

ביטחון ואמינות

בתקופה לא יציבה בה הריבית משתנה בתדירות גבוהה, אנשים מחפשים בטחון במקום ממנו הם לוקחים הלוואה. 23% מהנשאלים במחקר שערכנו ענו שהדבר השני שמעניין אותם בהתלבטות במי להיעזר בעודם לוקחים הלוואה, הוא שהמקום שנותן אותה יהיה אמין, מנוסה ובטוח. במימון ישיר אנחנו מציעים בדיוק את הערכים האלו. מימון ישיר היא אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום, הנמצאת בשוק כבר מ-2006, ומהווה חברה יציבה ואמינה.
 

התאמה מדויקת

לא חסרים רגעים בחיים שאנחנו רוצים שהגוף שאנחנו עומדים מולו ייתן לנו את השירות המדויק ביותר לצרכים שלנו. 11% מהנשאלים במחקר ענו שהדבר השלישי שמעניין אותם הוא שהגוף ממנו ישקלו לקחת הלוואה 'יכיר אותם', וייתן להם התאמת הלוואה מדויקת לצרכים וליכולות שלהם. בתחילה ענו הנשאלים בסקר שיפנו לבנק שלהם, ולאחר מכן לחברות השונות המעניקות הלוואה. בשאלה לאיזה חברת מימון הם יעדיפו לפנות אליה ולקחת הלוואה לרכישת רכב, התשובה הייתה ברורה, מימון ישיר היא החברה אליה הם יבחרו לפנות כדי לקבל את הלוואה ופריסת ההחזרים המותאמת להם.

סקר

 

(מתוך סקר שנערך בינואר 2022 בקרב מדגם אקראי מייצג של 500 גברים ונשים בגילאי 25 ומעלה בקרב האוכלוסייה היהודית דוברת העברית, חברת המחקר הגל החדש)

פשוט ונוח

אנחנו לא יודעים אם גם אתם מרגישים ככה, אבל נראה שהחיים שלנו נהיו עמוסים יותר ויותר, ההתחייבויות גדלו, כמות הסידורים והרעש מסביב, אז מה הפלא ש-10% מהנשאלים מהסקר שערכנו רוצים שיהיה ממשק פשוט ונוח מהגוף הפיננסי ממנו הם שוקלים לקחת הלוואה. זה הזמן לומר שאצלנו במימון ישיר לא מאמינים בכאבי הראש של הבירוקרטיה. השירות אצלנו מהיר, ישיר ודיגיטלי – תוך רצון להקל על הלקוחות ולחסוך להם זמן וכאבי ראש מיותרים. בנוסף בסוכנויות הרכבים תוכלו גם למצוא את היועצים שלנו שנמצאים בשטח וישמחו לעזור לכם במתן פתרונות מימון המדויקים לכם. 

סיכום

אז אם אתם מחפשים מימון לרכב הבא שלכם, אנחנו כאן, זמינים לתת מימון ישיר, מהיר ונוח, בטלפון 03-7215555, בימים א' - ה' בין 16:00 ל-8:30 או בוואטסאפ. שיהיו נסיעות טובות ובטוחות.

 

*אין בפרסום המידע משום המלצה או מתן ייעוץ, והמידע אינו מחליף היוועצות באנשי המקצוע הרלבנטיים. קבלת החלטה כלשהי על סמך האמור לעיל היא על אחריות הגולש בלבד. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. 
מספר רישיון 54414.