הניווט ברכיב זה נעשה באמצעות מקש ה TAB

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת על ידי גופים פיננסיים שונים שאינם בנקים. מוסדות אלה כוללים חברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברת מימון ישיר, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח.

חברת מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, הוקמה לפני 12 שנים, מעמידה הלוואות חוץ בנקאיות במחזור שנתי של מעל מיליארד ש"ח ונהנית מאחוז שימור לקוחות מהגבוהים בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל.

לאיזו מטרה אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

ניתן לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, למשל: הלוואה חוץ בנקאית לאירוע משפחתי, הלוואה לסגירת המינוס בבנק, תשלום שכר לימוד לסטודנטים, שיפוץ דירה, מימון רכישת רכב או לכל מטרה אחרת.

לפני קבלת הלוואה חוץ בנקאית

לפני קבלת הלוואה חוץ בנקאית, חשוב להבין מה יכולות ההחזר שלכם ולתכנן את מסלול ההלוואה המתאים לכם בהתאם למצבכם הפיננסי. מומלץ לבדוק את אפשרויות פריסת התשלומים וגובה ההחזר הרצוי לכם כדי להתאים את ההלוואה בצורה מיטבית למטרה שלשמה היא נלקחת וליכולות הכלכליות שלכם. מחשבון ההלוואות באתר מימון ישיר יכול לעזור לכם בביצוע בדיקה זו.

לבסוף, חשוב מאוד לוודא שאתם לווים מחברה ממוסדת ומסודרת, הפועלת על פי חוק ומחזיקה ברישיון אשר מתמחה במתן הלוואות חוץ בנקאיות.

הריבית של הבנק לא נמוכה יותר?

כאשר מדובר על הלוואה לסגירת מינוס בבנק, רבים מלקוחות הבנקים משלמים על המינוס שלהם ריבית דו-ספרתית, שברוב המקרים תהיה גבוה יותר מהריבית בהלוואה חוץ בנקאית.

מה היתרונות בהלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לקבל כסף מזומן בתוך זמן קצר מגוף אמין, בעל יציבות פיננסית, שפועל על פי חוק ומכוח רישיון שניתן לו על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

לרוב קיימת פחות בירוקרטיה - תהליך האישור דורש הרבה פחות "התעסקות" בירוקרטית בהשוואה לתהליך האישור בבנק . ברוב המקרים, אפשר לקבל אישור עקרוני מהיר להלוואה לכל מטרה.

גמישות - ההחזר החודשי גמיש וההלוואה ניתנת לפריסה לעיתים אפילו עד 60 תשלומים חודשיים.

ניתן לקבל הלוואה בטווח רחב של סכומים עד עשרות אלפי שקלים.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת למגוון רחב של אוכלוסיות - שכירים, עצמאיים, סטודנטים, אנשי צבא, עובדי מדינה ועוד מכל מקום, בכל זמן - אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בשיחת טלפון או הלוואה אונליין באמצעות אתר האינטרנט של מימון ישיר.

מימון ישיר מציעה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, בסכום של עד 80,000 ש"ח, ללא בירוקרטיה ובפריסה של עד 60 תשלומים (בכפוף לתנאי החברה).