אם אתה סטודנט, עומד להתחיל ללמוד לתואר או ללימודי תעודה או הורים לסטודנטים לעתיד, כדאי לדעת שאפשר להתחיל את הלימודים בראש שקט על ידי הלוואה ייעודית לסטודנטים .

כמחצית מהסטודנטים מקבלים עזרה מההורים

על פי סקר מאגר מוחות שפורסם במגזין דה-מרקר, בו השתתפו לא פחות מ- 10,000 סטודנטים ממוסדות לימוד מגוונים בארץ – עולה כי 48% מהסטודנטים, מקבלים סיוע כלכלי של 14,300 ₪ בממוצע מהוריהם ו-9% מקבלים מהוריהם סכום ממוצע של 32,000 ₪ ומעלה .

כמחצית מהסטודנטים מסתמכים על הוריהם למרות שמרביתם מצליחים לשלב עבודה עם הלימודים.38%  מהסטודנטים העובדים שהשתתפו בסקר אמרו שהם עובדים עד 50 שעות בחודש .

סטודנטים בישראל בהשוואה לעולם

סטודנטים בישראל הם המבוגרים בהשוואה לחבריהם בעולם בגלל שהתחלת הלימודים נעשית לאחר סיום השירות הצבאי, בעוד בעולם מתחילים ללמוד לתואר בגיל 18 עם סיום לימודי התיכון

בנוסף, עלות המחייה בישראל היא מהגבוהות בעולם, כך שסטודנט המעוניין או חייב לעזוב את בית הוריו בזמן הלימודים, נדרש להוציא סכומי כסף משמעותיים על שכר דירה ומחייה מידי חודש. וכל זאת ללא החובה לצאת למילואים במהלך הלימודים .

שכר הלימוד על לימודים אקדמיים בישראל לרוב יקר יותר משכר הלימוד באוניברסיטאות בעולם. במדינות רבות בעולם הלימודים האקדמאיים מסובסדים על ידי המדינה. כמו כן, בשונה מישראל, סטודנטים במדינות כמו גרמניה, מקבלים הלוואות ממשלתיות למימון מחייתם אך מתבקשים להחזיר רק 50% מההלוואה וסטודנטים שמשלבים בין עבודה ולימודים אף זכאים לפטור מתשלום מיסים

הלוואות לסטודנטים בתנאים אטרקטיביים

כיום ניתן להקל על הוצאות המחייה, תשלום שכר הדירה והוצאות שוטפות, על ידי קבלת הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים. הלוואה זו אינה מכבידה על מסגרת האשראי בבנק שכן היא ניתנת על ידי מוסד פיננסי חוץ בנקאי

הלוואות לסטודנטים ניתן לקבל באישור מיידי בשיחת טלפון או תוך חמש דקות אונליין .

חברת מימון ישיר מעניקה הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ומתמחה בין היתר בהלוואות ייעודיות לסטודנטים, הלוואות לעובדי מדינה, הלוואות למימון רכישת רכב, הלוואות לעסקים קטנים, מוצרים ושירותים בהיקף של 3 מיליארד ₪ בשנה .

עד 80,000 ₪ באישור מיידי | ללא ערבים | עד 60 תשלומים | הלוואות אונליין | ללא בירוקרטיה .

 לחץ לקבלת הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ש"ח  

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות