שוק האשראי התפתח מאוד בשנים האחרונות  עקב גידול בביקוש מצד הצרכנים מחד, וכניסתם של גופים פיננסים חדשים ו/או נוספים לתחום ההלוואות מאידך, כיום קל יותר לקבל הלוואה. זמן אישור הלוואות הוא מיידי (בהלוואות חוץ בנקאיות) וסכומי ההלוואה נעים מאלפי שקלים בודדים עד אלפי שקלים בין הגורמים מהם ניתן ללוות כיום מסכום צנוע ועד עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

 

חושבים לקחת הלוואה?

למה שלא תעזרו באחד ממחשבוני ההלוואה הזמינים לשימושכם. 
המחשבון יאפשר לכם להגדיר את הסכום לו אתם זקוקים לצורך החתונה, הלימודים, כיסוי חוב או רכב, ואז לבדוק מסלולי הלוואה שונים כדי לבחור מה המסלול המתאים ביותר עבורכם. אנו ממליצים בחום לבדוק היטב מה הסכום האמיתי הנדרש ולא לקחת הלוואה בסכום גבוה יותר "רק כי אפשר". אחרי הכל, הלוואה צריך להחזיר – אז חשוב להתנהל באופן כלכלי מחושב ואחראי.

 

מתי להיעזר ביועץ הלוואות?

אם אתם לא בטוחים באיזה מסלול לבחור היוועצו באיש מקצוע, יועץ מימון המבין בתחום כדי לקבל החלטה מושכלת ומובנת לכם.

רגע לפני שאתם חותמים על הסכם הלוואה, חשוב שתבינו את כל הסעיפים הכתובים בה ואת משמעות מספר תשלומי הפירעון, האם עדיף לשלם בהתחלה רק על הקרן או מראש לכלול את הריבית. מה זו הלוואת בלון, האם בהלוואה המוצעת לכם יש נקודת יציאה ועמלת פירעון מוקדם, האם אתם יכולים להתמקח על תנאי העסקה, האם הצגתם את כל הבטוחות שברשותכם לחברה המלווה ועוד.  חושבים לקחת הלוואה ? עד כמה חשוב לכם שהיא לא תשפיע על מסגרת החשבון שלכם בבנק ? הלוואה חוץ בנקאית אינה חוסמת את מסגרת האשראי שלכם בבנק כך שהאובליגו שלכם נשמר ונותר לשימושכם לכל צורך.

 לחץ לקבלת הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ש"ח 

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות