מימון ישיר מעניקה הלוואות ייעודיות עבור טיפולים קוסמטים בסכום של עד 80,000 ₪ ובפריסת תשלומים המותאמת לבקשת כל לקוח. כעת באפשרותך לבצע את הטיפול בהתאם לבחירתך ולחלק את ההחזרים למשך תקופה ארוכה על מנת להקל על עלותם של טיפולים אלו.

סוגי טיפולים קוסמטיים 

מגוון הטיפולים הקוסמטיים שאינו מחייב ניתוח גדל ומתרחב משנה לשנה.
טיפולי אנטי אייג'ינג, הזרקת בוטוקס, פילינג, טיפולים קוסמטיים להצערת מראה עור הפנים וחידושו, טיפולי אסתטיקה רפואית, טיפולי הצרת היקפים, הסרת שיער בלייזר, העלמת קמטים ומילוי קמטים, טיפולים בעור עם פיגמנטציה, טיפולי קוסמטיקה רפואית, עיצוב ומילוי שפתיים, טיפולים קוסמטיים לגברים, טיפולים קוסמטיים לפני חתונה.
טווח המחירים נע בין אלפי שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים לסדרת טיפולי יופי. סכומים שלא תמיד זמינים לכל אחד ואחת.

הלוואה לטיפול קוסמטי לפני חתונה 

העור משקף כיצד אישה מרגישה לפני האירוע הגדול. לחץ, אכילה לא מסודרת ועומס משימות, מתבטא במראה העור. כדי להשיג מראה רענן ובריא רצוי להתחיל בטיפולים הקוסמטיים מספר חודשים לפני החתונה. יש כלות שמשלבות הסרת שיער בלייזר, הלבנת שיניים וטיפולים לחידוש העור. בכדי להקל על התשלום ולא לשלם סכום גדול אשר אינו תמיד זמין בחשבון הבנק; ניתן לקחת הלוואה לטיפולים קוסמטיים בסכום הנדרש, ולחלק אותו למספר תשלומי חודשיים נוחים להחזר. 

הלוואה לטיפול קוסמטי לאחר תאונה

נפגעי תאונות דרכים או אנשים בגילאים שונים שחוו פציעות גוף שונות לרבות כוויות, יכולים להחזיר לעצמם את הביטחון העצמי על ידי טיפולים קוסמטיים לטשטוש צלקות, שיפור מראה העור וההופעה החיצונית. אחרים מבקשים לקבל הלוואה לטיפול קוסמטי במטרה לתקן פגם פיזי מולד שמפריע להם בשגרה.

האם כדאי לעשות ניתוח / טיפול קוסמטי?

ניתוחים קוסמטיים אף הם הפכו למוצר מבוקש באוכלוסיה הישראלית בקרב נשים וגברים כאחד : הגדלה והקטנת חזה, הרמת חזה, שאיבת שומן, הצמדת אוזניים, ניתוחי הרמת פנים וניתוחי אף.
הלוואה לניתוח פלסטי מקצרת את הדרך להרגשה מופלאה אליה שואפים המנותחים לרוב במשך שנים.

מימון ישיר הינה חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר המעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בהיקף של מיליארד ₪ בשנה בהן הלוואות לטיפולי אסטטיקה ויופי.

מימון ישיר מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר על חופשה, שיפוץ הבית, לימודים או אירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. הלוואות מימון ישיר לכל מטרה מוענקות בריבית אטרקטיבית ומהוות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות.

עוד רגע אתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות